NDP-voorzitter Jennifer Simons is van mening dat er opnieuw een revolutie moet plaatsvinden. Een revolutie zonder wapens, maar waarbij het volk duidelijk moet stemmen op de partij die de verbetering van het leven van de burgers vooropstelt. De NDP heeft veel bereikt, terwijl andere regeringen het land steeds verder naar de afgrond hebben gebracht.
Tijdens de massameeting van de partij op zaterdagavond zei de politica dat met eerlijkheid en transparant bestuur het volk nooit meer in armoede gedompeld mag worden. Ze wijst erop dat burgers het land massaal hebben verlaten omdat het steeds slechter ging. De NDP herdenkt dit jaar ook 45 jaar revolutie. Er zijn prachtige dingen gerealiseerd die weer moeten terugkomen.
De revolutie van het nieuwe denken en het rode potlood om af te rekenen met de huidige machthebbers is dringend noodzakelijk, vindt de NDP-leider. “Ik heb nog nooit zo’n regering meegemaakt,” aldus Simons.
De NDP-regeringen hebben hun fouten gehad, maar dit kabinet slaat alles, benadrukt ze. Zelfs het IMF moest komen vertellen dat hun sociaal programma niet deugt, meent de politica. Simons zegt dat de NDP scholen wil, en geen politiebureaus.
Verder wil de partij een goed draaiende gezondheidszorg en niet een nieuw gebouw voor het ministerie van Volksgezondheid. Ze had ook geen goed woord over voor de capaciteiten van de huidige minister van Volksgezondheid, Amar Ramadhin.
- Advocaat Pick: ‘De mannen hebben gedaan wat ze moesten om d…..
- Nieuwe samenwerking opent deuren voor lokale ondernemers in…..
- VIDS: ‘Spoedbijeenkomst was desavouering traditioneel gezag…..
- ‘Leiderschap president en vicepresident, cruciaal geweest v…..
- Wegafsluiting ’s avonds bij kruising brug Saramaccaka…..
- Na uitspraak kantronrechter in kwestie CBB: ‘een ongelijkhe…..
- Jeugdraad Suriname compleet na installatie Gayen Maes..
- Dodelijke Botsing tussen Bus en Vrachtwagen in Zimbabwe: 24…..
- Israël en Hamas Akkoord over Gevangenenruil tijdens Wapenst…..
- “Mi ede weri in a strafoso”..
- Paus Franciscus Opgenomen in Rome vanwege Luchtweginfectie..
- Hoofdziekenhuis van Haïti verwoest door brand te midden van…..
- Directeur SBB gaat rechtzaak aanspannen tegen leden van het…..
- Groene Ontwikkelingsstrategie overstijgt regeertermijnen..
- Hoogleraar Rampersad doet aangifte tegen Santokhi..
- Bronto Somohardjo wil dialoog over erkennen gay huwelijk..
- A20, PRO en DOE formaliseren samenwerking..
- Staatsolie: ‘Chevron start dit jaar boringen in Blok 5’..
- ‘Migranten hebben grote impact op Surinaamse arbeidsmarkt…..
- Gajadien: ‘wettelijk beperken dat politici grond of natuurl…..
- Suriname zes kerstnummers rijker..