NDP-presidentskandidaat Jennifer Simons bevestigt dat de top van de VHP vanaf het begin pogingen onderneemt om de vorming van een nieuwe coalitie onder leiding van de NDP te frustreren. Volgens Simons zijn deze pogingen nog steeds gaande, al gaat ze niet in op de exacte aard van de acties.
In gesprek met LIM FM toont Simons zich tevreden over de samenwerking binnen het huidige coalitieoverleg. “We hebben tot nu toe een rustige en stabiele groep partijen bijeen. We houden elkaar voortdurend op de hoogte,” aldus de partijvoorzitter.
Ze ging ook in op de recente ontwikkelingen rondom huidig vicepresident en ABOP-voorzitter Ronnie Brunswijk, die het regeerakkoord slechts onder voorbehoud ondertekende. “Hij kan altijd formeel tekenen, maar moet wel beseffen dat er deadlines zijn,” waarschuwt Simons.
Ondanks de mogelijkheid dat de NDP-coalitie slechts 28 zetels behaalt en de verkiezing van president en vicepresident via de Verenigde Volksvergadering (VVV) moet plaatsvinden, toont Simons zich onbezorgd. “Wij hebben aanzienlijk meer stemmen dan de andere zijde,” benadrukt ze.
Simons wacht de ontwikkelingen met vertrouwen af. “Zodra het nieuw parlement is geïnstalleerd en de president en vicepresident gekozen zijn, kunnen we ons richten op de grote vraagstukken die al geruime tijd onopgelost zijn gebleven.”
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..
- Aardig wat zon met onweersbuien in de middag..
- National Day Suriname bij Expo 2025 Osaka volop gaande..
- 3×3-basketbalcoach Mike Nahar: ‘We gaan met frisse moed de …..
- Panama zet grondrechten opzij na rellen over pensioenwet..
- Duizenden babyschildpadden onderschept in Mexico..
- Leendert Callender (76) Amsterdam 18-6-2025..
- Mavis Mathilda Francis Riley (71) Schagen 17-6-2025..
- Politiek analist Ramadhin: “SPA en DRS hebben NPS nauwelijk…..
- Staatsolie: Minder regels, meer actie voor local content..
- Trump: ‘Iran moet vrede sluiten of wordt opnieuw en harder …..
- Trump: Als er geen vrede komt, slaan we opnieuw toe..
- 20 leden Mobiele Eenheid krijgen certificaat na training..
- TotalEnergies zinspeelt op meerdere olieontwikkelingen in B…..
- Duurzaam beleid tegen wateroverlast blijft prioriteit OW..
- Nieuwe DNA komt nu zondag 29 juni bijeen; termijn loopt af..
- Innovatie en menselijke expertise centraal tijdens NCC2025..
- VS bombardeert Iraanse nucleaire sites..