NDP-voorzitter Jennifer Simons heeft stevige kritiek geuit op het beleid van de VHP-regering. Volgens haar is het land er onder het bewind van president Chan Santokhi slechter aan toe dan bij het aantreden. Ze benadrukte dat de NDP enkel zal samenwerken met mensen die het belang van het volk centraal stellen.
ADVERTENTIE
“In mijn visie werken we eerlijk. U no fufuru. Als ik in de positie kom om leiding te geven aan het land, dan wil ik dat met mensen die daar principieel achter staan,” zei Simons tegenover de media.
De partijvoorzitter bevestigde dat zij binnen de NDP-structuren, vanaf het hoofdbestuur tot aan de districten, wordt gedragen als presidentskandidaat. “Maar laat eerst alle mensen stemmen. Als het nuttig en nodig is, dan zullen wij het officieel bekendmaken,” aldus Simons.
Ze sprak over een aantal praktische problemen op de verkiezingsdag, waaronder stemlocaties waar mensen moeizaam hun stem konden uitbrengen. Ook is de voorlichting over het nieuwe stemsysteem volgens haar niet afdoende geweest. “Onze eigen propagandisten moeten het keer op keer uitleggen.”
Simons kondigde aan verschillende stembureaus te zullen bezoeken, onder andere in Paramaribo, Wanica en mogelijk ook Commewijne. De NDP mikt op minimaal twintig zetels, met de hoop op meer. Simons stelde dat samenwerking alleen mogelijk is met partijen die het volk niet laten lijden om macro-economische doelen te halen.
“Wie niet begrijpt dat het vertrek van leerkrachten en verpleegkundigen afbraak betekent voor de ontwikkeling van het land, kan op ons niet rekenen.” De boodschap van Simons was helder: de NDP wil besturen met verantwoordelijkheid, eerlijkheid en oog voor het volk.
- Voorzitter DA’91: ‘geen water in de wijn, wij bundelen niet…..
- Verkiezingen onder druk..
- Ruzie over goud mondt uit in steekpartij..
- Officiële lancering programma ‘Royalty voor Iedereen’..
- Jogi: Misleiding en slecht bestuur bij uitgifte bouwkavels …..
- Minister Vorswijk niet op de hoogte van 1000 toewijzingsbri…..
- Reactie op: VHP de feiten achter de cijfers!..
- Grafruiming tussen wet en praktijk (3/slot): ‘Regels stamme…..
- Wilfried James Lieuw-A-Len..
- Politieke partijen niet op één lijn over IMF-vervolgprogram…..
- Korpschef Bryan Isaacs in Georgetown gekozen als Second Vic…..
- OPTSU: geen tweede IMF maar eigen opties benutten voor econ…..
- Nederlandse Tweede Kamer praat slavernijverleden en herstel..
- Mario Robert Sno..
- Ramautarsing: Koersbeheersing wél degelijk hoofdreden valut…..
- Vrouw doet aangifte na verspreiding van naaktfoto door buur…..
- Natin neemt modern ICT-lokaal in gebruik..
- Ex-minister Achaibersing: “Vorige regering handelde te kwad…..
- AWJ en SURVAM onderkennen belang verzekering werknemers..
- PVC pleit voor levenslange gevangenisstraf met dwangarbeid …..
- Stichting Bondru onder vuur na controversieel stemadvies..