NDP-voorzitter Jenny Simons zegt niet te kunnen begrijpen waarom sommigen in de samenleving zo veel ophef maken over de kandidatenlijst van de partij. Er is helemaal nog geen lijst, en de gesprekken met de structuren zijn nog gaande om te bepalen wie op de lijsten zullen komen.
Vooral op sociale media lijkt een strijd te zijn losgebarsten, waarbij een groep uit Pontbuiten vraagt waarom Romano Meriba niet gekandideerd wordt. Ook is er kritiek op het feit dat Stephano Biervliet, die pas tot de partij is toegetreden, wel gekandideerd zal worden. Simons zegt dat men rustig moet wachten op het uiteindelijke besluit.
In gesprek met LIM FM stelt ze dat ze geen enkel lid van de partij wil bespreken. Er zijn duidelijke structuren waarlangs zaken worden afgehandeld, en er is nog geen finaal besluit genomen.
Simons merkte ook op dat indien er kritiek bestaat op een bepaalde voordracht, men weet welke wegen bewandeld moeten worden in plaats van zaken op sociale media te bespreken. Daarnaast gaf ze aan dat ze niet onder druk wenst te worden geplaatst. “Niemand komt mij chanteren,” aldus de NDP-voorzitter.
De politica merkt verder op dat er 51 plekken zijn op de DNA-lijst. Als er veel meer geïnteresseerden zijn, kan de partij niet iedereen accommoderen. Een zekere mate van ontevredenheid zal er altijd zijn.
Volgens de verkiezingskalender moeten de lijsten op 25 maart worden ingediend. Tussen nu en die datum zullen er volgens Simons nog veel gesprekken binnen de partij plaatsvinden.
Verder wilde ze niet ingaan op de vraag of enkele van de 16 huidige leden niet zullen terugkeren. Dat is volgens haar iets wat binnenshuis besproken moet worden.
- Man opgesloten na doodsbedreiging..
- Vandaag minder bewolking, maar zon..
- Radio- en televisie eigenaren kampen met grote uitdagingen..
- Eerste deel Roué Verveers ‘Op eigen risico’ al uitverk…..
- Plunderaar ingerekend..
- FBI: Noord-Korea zit achter diefstal van 1,5 miljard dollar…..
- Iwan Imro Reyke (74) Amsterdam 23-2-2025..
- Nellius Kappel (86) Rotterdam 25-2-2025..
- SDU van Waterberg toegetreden tot OPTSU..
- Effecten klimaatverandering in kustvlakte niet zo alarmeren…..
- Ben anti-ZIONIST OMDAT IK DE DOCHTER BEN VAN HOLOCAUST-OVER…..
- Column: Regionale mogelijkheden..
- Hulp samenleving van belang om buste Trefossa terug te vind…..
- VHP: ‘Waarborgsom volgens procedure betaald’..
- NDP wil digitalisering van de overheid..
- Miljardeninvesteringen en nieuwe boringen op komst in Surin…..
- Stephen Comvalius over de crisis in de Surinaamse gezondhei…..
- Waarborgsom VHP, ABOP en PVP op dezelfde manier betaald..