President Jennifer Simons heeft de president-commissaris van de Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM), Ganesh Laighsingh, ontboden voor een gesprek op het kabinet. Vandaag is de waarnemend-algemeen directeur Steven Gonesh met onmiddelijke ingang geschorst vanwege vermeende onregelmatigheden in de directievoering. Het gesprek tussen de president en Laighsingh is vandaag.
LIM FM maakte de schorsing wereldkundig. In een brief aan Gonesh is hem opgelegd om het terrein van de SLM te verlaten en die niet meer te betreden; ook andere gebouwen van de SLM niet. Ook is hem verboden contact met de media en personeelsleden te leggen.
Laighsingh, die defacto op de schopstoel staat vanwege een eerdere vacature van het kabinet voor zijn positie, was niet bereikbaar voor commentaar. De brief is door de Raad van Commissarissen gestuurd naar Gonesh, die vanaf 2022 waarneemt in de functie. Daarvóór was hij vicepresident Operations van het bedrijf. In 2024 heeft hij de aandeelhouder te kennen gegeven niet langer de functie van CEO te ambiëren, maar hij bleef beschikbaar tot er een opvolger was.
- Eventuele voortzetting IMF-programma slechts voor instituti…..
- Surinaamse studenten in Servië hebben nog steeds geen studi…..
- Hof van Justitie: ‘Blijk van waardering geen inbreuk op tri…..
- Ex-minister Regillio Dodson aangehouden na schietpartij..
- Al langer dan 10 jaar geen deugdelijk overzicht van uitgege…..
- Schorsing SLM-topman Gonesh tijdelijk opgeheven..
- Drempelkosten bij SEH blijven SRD 300; geen sprake van verh…..
- Hof van Justitie: dankplakkaten geen beloning maar erkennin…..
- Misiekaba: ‘Medicijnen worden weer betaalbaar en toegankeli…..
- Miljoenen zoek na uitbetaling sociale uitkeringen..
- Training ‘Change Management’ in teken duurzaam beheer visse…..
- Levenslange celstraf voor ‘seriële predator’ wegens kinderm….
- Britse landmacht wijst rekruten af wegens slechte tanden.
- Venezuela stuurt troepen naar Colombiaanse grens terwijl VS….
- Brazilië weigert Israëlische ambassadeur: diplomatieke cris….
- Schorsing Gonesh niet van de baan..
- Minister Pokie ondersteunt schooltassenproject Stichting 1 …..
- Suriname en WWF bundelen krachten tegen illegale visserij..
- Trump wil beëindiging licenties voor ABC en NBC.
- RvC SLM heft schorsing directeur Gonesh op.
- OWRO vervangt kentekenplaten dienstvoertuigen voor meer tra….