PARAMARIBO — R.D., 38 jaar, is ingesloten wegens het stelen van de sieraden van de 31-jarige S.B. De vrouw verklaarde tegenover de politie van Livorno dat ze met een groep, onder wie de verdachte, voor vertier naar een reactieoord was. Ze zette haar gouden sieraden in haar rugtas, die ze vervolgens in het voertuig van haar vriendin plaatste. Bij aankomst thuis merkte S.B. dat de sieraden er niet waren.
Zij vroeg eerst haar dochter of die ze had weggenomen. Het meisje zei toen dat zij had gezien hoe R.D. iets uit de tas van haar moeder had genomen. De vrouw maakte contact op met de man, maar die ontkende iets te hebben weggenomen. Echter, enkele dagen later belde de verdachte de vrouw op en zei dat zij een geldbedrag mocht ophalen, omdat hij medelijden met haar had.
S.B. vond dit verdacht, ook omdat het bedrag en de locatie, waar zij het geld kon ophalen, steeds veranderden. Ze kreeg het gevoel dat R.D. haar voor de gek hield en besloot uiteindelijk aangifte te doen. De verdachte werd opgespoord en vrijdag in verzekering gesteld wegens diefstal meldt het Korps Politie Suriname woensdag op zijn website.
- Koerschaos en coalitie-onzekerheid: een explosieve mix..
- Boetes en herstelverplichting bij politieactie tegen bromfi…..
- Presidentswoordvoerder doorbreekt stilte maar blijft vaag o…..
- Haalt de Staat Suriname het jaar 2050?..
- NDP-presidentskandidaat Simons bezoekt AZP en bespreekt uit…..
- Guyanese minister: “Gesprekken over Corantijnbrug in vergev…..
- OKB beslist op 20 juni over bindend verklaren verkiezingsui…..
- OKB beslist op 20 juni over geldigheid verkiezingsuitslag..
- Vastgoedsector Suriname geblacklist door CFATF..
- Verkiezingsuitslag nog niet bindend: OKB beslist vrijdag..
- CBvS: ‘Onzekerheid op valutamarkt zet koers onder druk’..
- JIT-brigadier aangehouden voor betrokkenheid bij ripdeal..
- ILO roept op tot actie ter bescherming huishoudelijke werke…..
- Prijs puntbrood stijgt naar SRD 6 door kostenstijging bakke…..
- Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 30 juni..
- SAB introduceert officieel handsanitizer middels donatie aa…..
- Man neergeschoten na woordenwisseling; verdachte aangehoude…..
- CBvS waarschuwt voor speculatie: wisselkoersdruk deels gevo…..
- Koorndijk: ‘Strenge local content-regels kunnen corruptie i…..
- Oekraïne: Repatriëring van oorlogsdoden is afgerond..
- Nemen of niet..