CORANTIJN — Gewapend met een scherp voorwerp heeft de 35-jarige S.A., alias ‘Sher’, de 27-jarige R.R. meerdere steken toegebracht in het gezicht en op het lichaam. De gewonde man moest medisch worden behandeld. Sher werd maandag, zes dagen na het voorval, aan de Ramadhar Rajaramweg door het Regio Bijstandsteam West aangehouden.
Op 1 juli was R.R. samen met een vriend in de vroege ochtend voor een Suribetshop aan de Ramadhar Rajaramweg in het ressort Corantijn alcohol aan het drinken. Op een bepaald moment kwam Sher ter plaatse en vroeg om een shot, wat hem werd geweigerd. Maar toen R.R. even van zijn plek wegliep, schonk en dronk de verdachte ongevraagd van de alcohol.
Het kwam tot een woordenwisseling tussen het duo. Sher verliet de plek, maar keerde kort daarna gewapend terug en verwondde het slachtoffer. Deze deed op 3 juli aangifte bij de politie van Corantijn, waarna op 7 juli de arrestatie van zijn belager volgde. De geweldenaar werd overgedragen aan de plaatselijke politie en na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
- OW-minister roept in China bedrijven op in Suriname te inve…..
- Ex-minister Ramdin vindt kritiek op Xaviera Jessurun ontere…..
- NDP waarschuwt voor valse berichten op sociale media..
- Twee Democratische politici beschoten in Minneapolis..
- Ondernemer in Paramaribo beroofd van kilo’s goud door nepag…..
- Strategisch advies voor de aankomende coalitie & de VHP..
- Gewapende overval op woning aan Ramsaranweg: vrouw beroofd …..
- Financiering RVI..
- Brute woningoverval: slachtoffer gekneveld achtergelaten..
- VN-missie in Haïti faalt, Lula wil actie..
- Emanuel Sanvisi: nieuwe muziek, nieuwe missie, zelfde hart..
- Menke verwacht dat verkiezingen bindend worden verklaard..
- Al meer dan 21 aankomende parlementariërs hebben aanvaard b…..
- Plein: ‘Het is overduidelijk, jullie stellen niets voor ..
- Kersten neemt 50% belang in Comport; versterkt positie in e…..
- Muziekproject ‘Dedication’ biedt jongeren in detentie nieuw…..
- Afobakaweg levensgevaarlijk bij regenval: “Autoriteiten doe…..
- Lijn van geneeskrachtige kruiden toe aan export..
- Sneeuwwitje en de vijf hofdwergen..
- Vijftiende editie Carifesta: ‘We moeten het unieke dat Suri…..
- NDP heeft geprofiteerd van Hindoestaanse kiezers..