CORANTIJN — Gewapend met een scherp voorwerp heeft de 35-jarige S.A., alias ‘Sher’, de 27-jarige R.R. meerdere steken toegebracht in het gezicht en op het lichaam. De gewonde man moest medisch worden behandeld. Sher werd maandag, zes dagen na het voorval, aan de Ramadhar Rajaramweg door het Regio Bijstandsteam West aangehouden.
Op 1 juli was R.R. samen met een vriend in de vroege ochtend voor een Suribetshop aan de Ramadhar Rajaramweg in het ressort Corantijn alcohol aan het drinken. Op een bepaald moment kwam Sher ter plaatse en vroeg om een shot, wat hem werd geweigerd. Maar toen R.R. even van zijn plek wegliep, schonk en dronk de verdachte ongevraagd van de alcohol.
Het kwam tot een woordenwisseling tussen het duo. Sher verliet de plek, maar keerde kort daarna gewapend terug en verwondde het slachtoffer. Deze deed op 3 juli aangifte bij de politie van Corantijn, waarna op 7 juli de arrestatie van zijn belager volgde. De geweldenaar werd overgedragen aan de plaatselijke politie en na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
- Brandy gevangen in handelsoorlog door Chinese en Amerikaans…..
- Getuige in strafzaak politieagenten Pikin Saron weer niet v…..
- Amoksi weer in opspraak voor bevorderingen; BBS’ers eisen e…..
- Advocaten verwijten OM willekeur in fraudezaak Comfort Trav…..
- Simons: “Meer communicatie met samenleving is cruciaal voor…..
- Hess trekt zich volledig terug uit Blok 59..
- GLAZEN PLAFOND..
- Geen ambtelijke status en dubbele salarissen meer voor DNA-…..
- Militair verdrinkt na bootongeluk in Marowijnerivier..
- Open brief aan het nieuwe parlement..
- Geen geld voor aanpak Van ‘t Hogeruystraat..
- Leiding Huize Ashiana woest over filmopname op terrein..
- Buitenlandse belangstelling voor inauguratie nieuwe preside…..
- Video -Hamas bestudeerde de Israëlische troepenbewegingen t…..
- Video -Israël bevestigt dat Iran in juni enkele militaire l…..
- Gajadien: “Het verkiezingsproces is afgesloten, nu begint h…..
- Gajadien: ‘87.000 mensen hebben verwachtingen van VHP’..
- Somohardjo: ‘Daden tellen, niet het verleden’..
- Dodental in Texas stijgt na verwoestende overstromingen..
- Ronny Kasirin Katiman..
- Olga Yvonne Vreden – Verbruggen..