De 35-jarige S.A. alias “Sher” is op maandag 7 juli 2025 in de omgeving van zijn woonadres aan de Ramadhar Rajaramweg door het Regio Bijstandteam West (RBTW) aangehouden.
“Sher” wordt ervan verdacht in de vroege ochtend van maandag 1 juli 2025 bij een Suribetshop aan de Ramadhar Rajaramweg in het ressort Corantijn de 27-jarige R.R. met een scherp voorwerp meerdere steken te hebben toegebracht in het gezicht en over het lichaam.
Het slachtoffer R.R. deed ter zake op donderdag 3 juli 2025 aangifte bij de politie van het bureau Corantijn. Volgens de verklaring van de aangever bevond hij zich samen met een vriend voor de zaak, alwaar zij alcohol nuttigden. Op een bepaald moment verscheen de verdachte ter plaatse en vroeg R.R. om een shot alcohol. Toen de aangever hem dit weigerde en even van zijn plek wegliep, schonk en dronk de verdachte ongevraagd van de alcohol. Hierna ontstond er een woordenwisseling tussen de twee mannen, waarna de verdachte zich van de plek verwijderde. Kort daarna keerde S.A. gewapend met een scherp voorwerp terug en bracht de aangever meerdere steken toe in het gezicht en over het lichaam. De gewonde man moest medisch worden behandeld.
Na de aanhouding van de geweldenaar, werd deze door het RBTW overgedragen aan de politie van het bureau Corantijn.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte S.A. hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
“Sher” aangehouden door het RBTW ter zake mishandeling Korps Politie Suriname.
- De kogel is door de kerk…..
- Gezin gekneveld bij brute overval..
- Surinaamse artiesten geven meerwaarde aan Kwaku Summer Fest…..
- President Santokhi decoreert burgers voor uitzonderlijke in…..
- Kan Suriname kiezen tussen China en de VS?..
- Ruth Sinkeler: “Hogere eisen nodig bij werving personeel…..
- Milieu Autoriteit adviseerde stopzetten activiteiten in Kwa…..
- Dubieuze voordracht onderminister Ramsukul voor beëdiging t…..
- Raadsman Lobo: Er vindt willekeur plaats van OM in de vervo…..
- Leden Malaria Elimination Taskforce gedecoreerd door presid…..
- Malaria-vrije status levert leden malaria taskforce staatsd…..
- Gajadien: inschattingsfouten en koppigheid nekslag voor VHP..
- Bewolkt vandaag met kans op middagbuien..
- Sampie: “Ik begin mijn tweede termijn als DNA-lid met dankb…..
- Santokhi presenteert vóór regeringsoverdracht financieel pl…..
- China wijst kritiek VS over invloed in Suriname van de hand..
- Man die Slowaakse premier neerschoot voor rechter: “Wilde n…..
- RUDI PEREZ WILFRED ZEVENBERGEN (87) PARAMARIBO 4-7-2025..
- Raymond Reginald Kortram (84) Paramaribo 6-7-2025..
- Voorbereidingen inauguratie Simons en Rusland in volle gang..
- Vertrekkende- en aankomende vicepresident hebben gesprek..