De 35-jarige S.A. alias “Sher” is op maandag 7 juli 2025 in de omgeving van zijn woonadres aan de Ramadhar Rajaramweg door het Regio Bijstandteam West (RBTW) aangehouden.
“Sher” wordt ervan verdacht in de vroege ochtend van maandag 1 juli 2025 bij een Suribetshop aan de Ramadhar Rajaramweg in het ressort Corantijn de 27-jarige R.R. met een scherp voorwerp meerdere steken te hebben toegebracht in het gezicht en over het lichaam.
Het slachtoffer R.R. deed ter zake op donderdag 3 juli 2025 aangifte bij de politie van het bureau Corantijn. Volgens de verklaring van de aangever bevond hij zich samen met een vriend voor de zaak, alwaar zij alcohol nuttigden. Op een bepaald moment verscheen de verdachte ter plaatse en vroeg R.R. om een shot alcohol. Toen de aangever hem dit weigerde en even van zijn plek wegliep, schonk en dronk de verdachte ongevraagd van de alcohol. Hierna ontstond er een woordenwisseling tussen de twee mannen, waarna de verdachte zich van de plek verwijderde. Kort daarna keerde S.A. gewapend met een scherp voorwerp terug en bracht de aangever meerdere steken toe in het gezicht en over het lichaam. De gewonde man moest medisch worden behandeld.
Na de aanhouding van de geweldenaar, werd deze door het RBTW overgedragen aan de politie van het bureau Corantijn.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte S.A. hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
“Sher” aangehouden door het RBTW ter zake mishandeling Korps Politie Suriname.
- Jo-Ann Stephanie G Winter..
- Lopen is luxe..
- Santokhi onderscheidt 169 bloeddonoren in Suriname voor lev…..
- Openbare Werken benoemt 100 mensen na verkiezingen; opvalle…..
- Menselijke resten aangetroffen op goudnederzetting in Broko…..
- ICT Summit Suriname trapt af met zevende editie..
- Historische kans..
- ABOP-jongeren willen Mitchell Pai als minister in regering-…..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 4 juli 2004..
- Procureur-generaal Paragsingh: “Versterking top OM vereist …..
- OM eist 7 jaar cel voor voorbereiden landing drugsvliegtuig…..
- TABTO Group houdt Nationaal Compliance Congres en opent nie…..
- Een laatste groet met muziek: ode aan Oesje Soekatma..
- Training uitgevoerd ter ondersteuning landbouwsector en ond…..
- Vertrekkende en aankomende president samen op onafhankelijk…..
- Drie verdachten aangehouden; twee heengezonden..
- Het belang van het project Van ’t Hogerhuysstraat..
- Militairen beschuldigd van diefstal middels geweld..
- Advocaat Essed: tonen van stembiljet in DNA geen groot issu…..
- Militair beschuldigd van overtreden Wet Verdovende Middelen..
- 169 Bloeddonoren gedecoreerd voor ‘stille heldendaad’..