Dew Sharman, vicevoorzitter van De Nationale Assemblee (DNA) en kandidaat voor de VHP, heeft in een interview met STVS gezegd, dat hij verwacht dat VHP na de verkiezingen op 25 mei 2025, opnieuw zal deelnemen aan de regering. Verder zei Sharman, dat hij tijdens zijn campagne tot de conclusie is gekomen, dat de VHP momenteel de grootste partij is. Toch wacht hij, gezien het nieuwe kiesstelsel, de dag van de stemming rustig af.
Volgens Sharman lag de focus van de campagne op het informeren van burgers over de veranderingen in beleid van de vorige regering en de huidige. Hij gelooft dat deze aanpak zal bijdragen aan een positief verkiezingsresultaat voor de VHP. Hoewel er volgens hem vooruitgang is geboekt, zijn nog niet alle problemen opgelost. Vooral in de gezondheidszorg, blijft er werk aan de winkel. Wel benadrukte Sharman dat er al stappen zijn gezet, zoals het aflossen van schulden en investeringen in de tweedelijnszorg.
Daarnaast pleitte hij voor betere huisvesting en werkomstandigheden om arbeidsmigratie tegen te gaan. Ook sprak hij kritisch over het sociaal beleid, maar gaf aan, dat de VHP hierin verbeterpunten heeft geïdentificeerd.
Een belangrijk aandachtspunt is volgens hem, de herziening van het bestand van mensen die koopkrachtversterking ontvangen. “Ongeveer 15 procent van de 115.000 geregistreerden voldoet niet aan de criteria. Door dit bestand op te schonen, kan het beschikbare geld gerichter worden ingezet”, aldus Sharman.
The post Sharman verwacht terugkeer VHP in regering na verkiezingen ..
- Achaibersing blikt terug op ministerschap..
- Algoe: “President has not taken a single security measure i…..
- Nederlandse ambassadeur gastheer sportdag bewoners Bethelja…..
- Slachtoffer met steekverwondingen na ruzie over goud..
- Staatsolie sluit banklening van US$ 1,6 miljard af..
- Staatsolie sluit megadeal van US$ 1,6 miljard voor GranMorg…..
- Senioren en mensen met beperking krijgen als eersten aandee…..
- Bee: ‘We hebben doelen gesteld en die telkens gehaald’..
- Bromfietser overlijdt in ziekenhuis na ongeval nabij Nieuw-…..
- Sol Suriname neemt afstand van beschuldigingen en kondigt j…..
- Nurmohamed: ‘Bouw dam Weg naar Zee vertraagd, maar niet sto…..
- Man mishandelt buurman met bezemsteel..
- Normen en waarden in de politiek..
- ‘Met de Royaltyies voor Iedereen bent u nu eindelijk onafha…..
- Levensverwachting is geen richtlijn voor overheidssteun..
- Brute overval door gewapende bende in appartement: meerdere…..
- A20, DOE en PRO: Bondru-billboard geeft verkeerde boodschap..
- Melkkoeienimport uit Brazilië loopt vertraging op: Strenger…..
- Dodelijk verkeersongeval te Brownsweg..
- 144 jubilarissen geëerd voor trouwe dienst bij Kabinet van …..
- Nefroloog Goerdat ontkent aantijgingen smeergelden: “Pertin…..