Dew Sharman tijdens de ondro-oso. Foto: VHP.
De kanidatenlijst van de Vooruitstrevende Hervormings Partij (VHP) zal een representatie zijn van de grote samenleving. ‘Dat verzeker ik u nu al’, zei Dew Sharman tijdens een Ondro-oso van de partij. Dat zou volgens hem altijd het beleid zijn geweest van de VHP. Hij refereerde naar oud-voorzitters en hun ideologie: de ‘verbroederingsideologie en inclusiviteit’ van Jaggernath Lachman; Jnan Adhin met ‘eenheid in verscheidenheid’; Ram Sardjoe met zijn ‘Shanti Politiek’ en Chan Santokhi met zijn ‘Bromtji Djari’ politiek.
Alle mensen van alle districten zullen op de lijst geplaatst worden. ‘Dat is onze kracht’, stelt Sharman. Hij zegt nu in een commissie te zitten waarbij de screening en selectie plaatsvindt van ongeveer 200 kandidaten, waaruit een DNA-lijst van de partij zal worden opgesteld. Ook over de integriteit van die kandidaten zegt hij dat er geen twijfel mag bestaan. Er worden hoge eisen gesteld aan mensen die in de politieke top moeten komen. Er zullen geen kwaadwilligen op de lijst van de VHP staan. ‘Dat kunnen we niet van andere partijen zeggen. Zij zoeken die kwaadwilligen op’, aldus Sharman.
Hij ging ook in op het beleid van president Santokhi. De genomen maatregelen hebben hem niet populairder gemaakt. Toch heeft hij die genomen in belang van het land. Sharman: ‘het waren maatregelen die noodzakelijk waren. We kijken niet alleen naar morgen, er wordt gewerkt voor de volgende generatie en niet voor de volgende verkiezing’.
- NAKS OPENING SUNGU KONDRE TENTOONSTELLING OVER DE VERDRONKE…..
- “Netanyahu is onze grootste, rampzalige president van…..
- Shimara Jap in top 10 verkiezing Miss Universe Zuid-Holland…..
- Praten over epilepsie: Taboes doorbreken en stigma’s vermin…..
- Chinese deskundigen trainen Surinaamse agrariërs..
- Peggy Bouterse en Piet Wortel mogelijk getuigen in strafzaa…..
- Volksgezondheid slaat alarm over dengue..
- Nederland helpt bij voorbereiding erfgoed wetgeving..
- Geen werkvergunning vereist voor ondernemers..
- Minister Kuldipsingh vastbesloten corruptie te bestrijden..
- DIS-directeur Armaketo: “Tijd voor actie na succesvolle sum…..
- EBS: Stroomtarieven niet verhoogd; levering kookgas vertraa…..
- Romain Maurice Pipelers..
- Gaslevering met paar dagen vertraagd..
- Stroomtarieven niet verhoogd, meldt EBS..
- Gasboot is verlaat..
- Derde opeenvolgende DNA-vergadering afgeblazen vanwege quor…..
- Nizam Faisel Ali Khan Kallan..
- Ramsaran vs Landvreugd..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Cursisten SAO versterken vakmanschap in erfgoedbehoud..