VHP-parlementariër Dew Sharman vindt dat de uitspraken over het aantal auto’s dat onder beheer was van ex-president Chan Santokhi populistische praatjes zijn. Volgens Sharman waren de auto’s ter beschikking van het kabinet en niet van het toenmalige staatshoofd.
Er wordt volgens Sharman een sfeer gecreëerd dat de president de auto’s zou hebben meegenomen, terwijl dat niet de waarheid is. In gesprek met TBN Prime Alert stelt de politicus dat alles protocollair is overgedragen aan de nieuwe bewindvoerders. Hij verwijst naar 2020, toen de regering van toen geen enkel protocol van overdracht had getekend.
Sharman benadrukt dat er mensen zijn die van sensatie houden en worden gevoed door satellietzenders. Hij stelt dat ex-minister Stanley Raghoebarsing een uitgebreide presentatie heeft gehouden over de financiële positie van Suriname.
Ten aanzien van de actuele situatie in het land vraagt de volksvertegenwoordiger aandacht voor de naderende extreme droogte in de komende periode. Hij wil weten of de regering al heeft nagedacht over het treffen van noodoplossingen bij een mogelijk energietekort. Ook valt het hem op dat juist in de periode van droogte infrastructurele werkzaamheden uitgevoerd kunnen worden.
Sharman constateert echter een terugval in de begroting voor het ministerie van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening. Ook voor Volksgezondheid ziet hij een lagere begroting.
- Satish Chandai nieuwe directeur Algemene Zaken kabinet pres…..
- OM eist 18 jaar cel voor doodslag en verbergen lichaam..
- Sampie krijgt medisch-georiënteerde parlementariërs tegen z…..
- Hevige kritiek over bestuurlijke verschuivingen en ontheffi…..
- Bond SBB in actie: ‘Er wordt niet naar ons geluisterd’..
- Iwan Glenn Sandel..
- VS jaagt op Haïtiaanse bendeleider ‘Barbecue’: 5 miljoen do…..
- Voorlopige hechtenis Kromosoeto verlengd na uitstel SPSB-za…..
- Bond SBB legt werk neer uit onvrede..
- Hoge loonkosten en rentelasten drukken op begroting 2025..
- IJdele hoop..
- SAO en SIVIS bespreken stand van zaken met onderminister Ja…..
- Ouders bezorgd: “Onze kinderen slapen niet, de eindexamenre…..
- MAS waardeert leerlingen..
- Gewapende mannen schieten op deur en beroven zes bewoners i…..
- President Simons en premier Schoof bespreken samenwerking S…..
- Dasai waarschuwt voor alarmerende temperaturen..
- TCT-minister: ‘Burgers moeten kunnen rekenen op NVB’..
- Kunstenaar George Ramjiawansingh (1954–2025) overleden..
- Parmessar bij start begrotingsbehandeling: ‘Staatsolie onde…..
- Sozavo onderzoekt meldingen en aangiftes rond Moni Karta-ui…..