PARAMARIBO — Transvaal is niet meer ongeslagen in de Surinaamse Major League (SML). Sercinio Nortan is de boosdoener. Een late goal van de fysiek sterke spits van Notch maakte het verschil. Dit verlies kan de groen-witte ploegduur komen te staan in de strijd om de eerste periodetitel.
De wedstrijd voldeed niet echt aan deverwachtingen. Het werd een niet al te geweldige wedstrijd, waarbij Transvaal in het begin van de wedstrijd het betere spel in handen had. Ondanks het niet de topper werd zoals verwacht, vielen er aan beide kanten een paar goede kansen. De spelers waren echter niet scherp genoeg. ADVERTISEMENT
“De ploeg is nu afhankelijk van de uitslag van de wedstrijd tussen Robinhood en Inter Moengotapoe”
Ook mag worden gesteld dat beide doelmannen in goede vorm verkeerden. In de 77ste minuut moest de Braziliaan Carlos da Silva het veld verlaten na een zeer onsportieve daad, waardoor Transvaal met tien man verder moest. Dat kwam de groen-witten duur te staan, want vijf minuten later wist Notch te profiteren van de numerieke meerderheid en een doelpunt te maken. Het was goaltjesdief Nortan die een voorzet knap inkopte: 1-0.
Door het verlies dreigt Transvaal de eerste periode kampioen die recht geeft op rechtstreekse plaatsing voor de finale ronde mis te lopen. De ploeg is nu afhankelijk van de uitslag van de wedstrijd tussen Robinhood en Inter Moengotapoe die zondagavond wordt gespeeld
- VHP in campagnecoma: wanneer ontwaakt de laatste olifant va…..
- Managers Belastingdienst ondergaan leiderschapstraining..
- Man neergeschoten te Brownsweg..
- Gerenoveerd Vaillantsplein officieel opgeleverd..
- President hoort problemen Mariënburg aan; belooft oplossing…..
- VSB dringt aan op transparantie en regulering bij toekennin…..
- Caribische particuliere sector bezorgd over impact Amerikaa…..
- Universiteit breidt uit met geaccrediteerde opleiding Onder…..
- ‘Onteigening’ plantagegronden vanaf 1 mei 2025 …..
- Geen nieuwe ambtenaren in dienst rond de verkiezingen..
- Veiligheid VS ook belangrijk bij vernietiging ‘overtollige …..
- Tweede editie “Para on da Road Carnival” voor de deur..
- Raghoebarsing: ‘Sociale uitkeringen geen verkiezingsstunt…..
- ECD: Bij diverse winkels geen onregelmatigheden geconstatee…..
- Nog een regenachtige dag..
- Politieambtenaren ronden Jeugd- en Zedentraining succesvol …..
- China slaat terug met extra heffingen voor VS, beurzen were…..
- Schone energie centraal bij Bouw-, Woon-, en Huishoudbeurs..
- Ministerie van Binnenlandse Zaken traint OKB-toezichthouder…..
- Wijziging Staatbesluit Moengo roept twijfels op..
- Suriname Major League: Broki sluit eerste ronde met winst a…..