Een seniorenburger raakte op donderdag 14 augustus 2025 ernstig gewond bij een aanrijding op de Indira Gandhiweg, ter hoogte van de Vierkinderenweg. Zij werd aangereden door een lijnbus die werd bestuurd door de 40-jarige buschauffeur V.R., toen zij de weg overstak.
Volgens het voorlopig onderzoek haalde de buschauffeur meerdere voertuigen in, terwijl het slachtoffer zich al midden op de rijbaan bevond en de as van de weg was gepasseerd.
De vrouw werd per ambulance vervoerd naar het Academisch Ziekenhuis Paramaribo, waar zij in kritieke toestand is opgenomen. Haar identiteit is vooralsnog onbekend. Omstanders verklaarden dat zij mogelijk geen vaste woon- of verblijfplaats heeft en vaak in de omgeving van de zondagse markt op Nieuwe Grond wordt gezien.
De politie heeft het rijbewijs van de buschauffeur ingevorderd en roept de gemeenschap op om eventuele familieleden of bekenden van het slachtoffer te informeren. Zij kunnen contact opnemen met de Verkeersunit Midden via het telefoonnummer 582205.”
“Haast op de weg kan levens kosten. Houd altijd rekening met voetgangers en andere verkeersdeelnemers. Een paar minuten sneller zijn weegt nooit op tegen de gevolgen van een ongeluk.”
Seniorenburger in kritieke toestand na aanrijding met lijnbus Korps Politie Suriname.
- Hof van Justitie legt nadruk op toegankelijke rechtspraak i…..
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal tijdelijk stilgelegd..
- Tiener ingesloten wegens oplichting en verduistering..
- Rudy Eugene Eijndhoven (69) Paramaribo 9-8-2025..
- Maandelijks overleg korpsleiding en politiebond..
- VS-mensenrechtenrapport Suriname 2024: Rechten op papier, k…..
- Hoofd Examenbureau roept op tot rust en focus voor 1200 AVO…..
- ‘Ik ben in mijn goede naam en eer aangetast’, zegt Gangabis…..
- DNA keurt Begroting 2025 goed..
- Robinhood-trainer Gödeken: ‘We weten wat de kansen en bedre…..
- Begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen..
- Begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen..
- ‘Economische Zaken vervult een ondersteunende en faciliëren…..
- Digitalisering en preventie centraal in nieuwe gezondheidsa…..
- Currie: ‘Oplossing lerarentekort middelbaar onderwijs vergt…..
- Vijftienjarige leerling Mulo Hockeystraat stapt uit het lev…..
- Minister Bouva roept op: ‘gebruik de juiste landkaart van S…..
- Bewoners Wanica in verzet tegen vestiging Gold Grams..
- SBF-dialoog hervorming pensioenstelsel: ‘Van vallen naar op…..
- Noersalim zal misstanden op LVV streng aanpakken..
- Update: Tiener springt van brug.