Een seniorenburger raakte op donderdag 14 augustus 2025 ernstig gewond bij een aanrijding op de Indira Gandhiweg, ter hoogte van de Vierkinderenweg. Zij werd aangereden door een lijnbus die werd bestuurd door de 40-jarige buschauffeur V.R., toen zij de weg overstak.
Volgens het voorlopig onderzoek haalde de buschauffeur meerdere voertuigen in, terwijl het slachtoffer zich al midden op de rijbaan bevond en de as van de weg was gepasseerd.
De vrouw werd per ambulance vervoerd naar het Academisch Ziekenhuis Paramaribo, waar zij in kritieke toestand is opgenomen. Haar identiteit is vooralsnog onbekend. Omstanders verklaarden dat zij mogelijk geen vaste woon- of verblijfplaats heeft en vaak in de omgeving van de zondagse markt op Nieuwe Grond wordt gezien.
De politie heeft het rijbewijs van de buschauffeur ingevorderd en roept de gemeenschap op om eventuele familieleden of bekenden van het slachtoffer te informeren. Zij kunnen contact opnemen met de Verkeersunit Midden via het telefoonnummer 582205.”
“Haast op de weg kan levens kosten. Houd altijd rekening met voetgangers en andere verkeersdeelnemers. Een paar minuten sneller zijn weegt nooit op tegen de gevolgen van een ongeluk.”
Seniorenburger in kritieke toestand na aanrijding met lijnbus Korps Politie Suriname.
- Crisisteam LVV noodzakelijk..
- Suriname krijgt USD 16 miljoen schuldkwijtschelding van Chi…..
- IDB-lening van US$ 25 miljoen voor upgraden luchtvaartsecto…..
- Minister Misikaba grijpt in bij directie besluit Wanica Zie…..
- OM eist tien jaar cel voor verkrachting van hulpeloze patië…..
- OM eist tien jaar cel voor verkrachting kwetsbare ziekenhui…..
- Rusland: financiële situatie niet gunstig..
- Bouva: ‘Ik geloof niet in een ministerie van Diaspora’..
- Misstanden bij politie: minister kondigt harde aanpak en on…..
- Sewcharan benoemt tot lid Staatsraad..
- Transformatie Queens Hotel: ‘We spelen in op de veranderde …..
- Ramdin weerspreekt valse berichtgeving met klem..
- UNDP en Suriname versterken samenwerking voor duurzame ontw…..
- Culinaire cruciaal binnen toerisme..
- Selectie nieuwe korpschef: competenties zullen gelden..
- OAS weerspreekt aantijgingen, Ramdin verdedigt beleid en pe…..
- Buitenposten Suriname na 1 november anders ingevuld..
- Eén dode bij uit de hand gelopen familieruzie..
- Man omgekomen na uit de hand gelopen familieruzie..
- Parmessar: ‘De regering zal in financieel zwaar weer rake…..
- Rabidin brengt lied uit in verband met 135 jaar Javaanse im…..