De Sociaal Democratische Unie (SDU) en haar samenwerkende partijen hebben zich aangesloten bij OPTSU. Dit bevestigt SPA-voorzitter Joyce Williams tegenover Suriname suriname. Met de aansluiting van deze politieke partijen bestaat de bundeling nu uit zes partijen, inclusief de PALU, SPA en Wi Sranan.
De SDU, de Permanente Voorspoed Republiek Suriname (PVRS) en De Nieuwe Wind (DNW) hebben eerder een samenwerkingsprotocol ondertekend onder de vlag van de SDU. Bij de proclamatie van de bundeling op 18 februari lieten de trekkers van OPTSU duidelijk weten open te staan voor samenwerking met meerdere partijen.
Williams geeft aan dat er een persconferentie wordt belegd over de aansluiting van de SDU bij OPTSU. Veel meer dan dat wil ze niet kwijt. Meerdere gebundelde partijen betekenen voor hen een grotere kans om zetels te behalen.
Maandag is het Nationaal Congres uitgebreid met de SDU. Deze uitbreiding van OPTSU wordt aan de samenleving gepresenteerd. Het Nationaal Congres is een samenwerking tussen enkele initiatiefnemers uit het bedrijfsleven en het maatschappelijk middenveld, en de politieke organisaties Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA), de Progressieve Arbeiders en Landbouwers Unie (PALU) en de politieke vereniging Wi Sranan. OPTSU is de politieke organisatie waarmee het Nationaal Congres de verkiezingen zal ingaan.
PALU-topman Jim Hok gaf eerder aan dat de partijprogramma’s van de organisaties niet van elkaar verschilden. Niets stond samenwerking in de weg. Er was ook geen verschil in wat de partijen willen voor Suriname.
- Suriname in de schijnwerpers: de tragikomedie van deze week…..
- Jamilhio Rigters debuteert op Jamaica..
- Regering wijzigt ontwerpwet grondenrechten en dient nota va…..
- Algemene Vergadering moet bepalen wie kandidaten zijn van d…..
- Miljoenen euro’s voor onderzoek naar slavernijverleden..
- Achterlangs boroman binnensluipstrategie van politici moet …..
- Veel schade door brand in pand Abonestraat..
- Eddy Wijngaarde krijgt Rotary Vocational Excellence Award 2…..
- Wagenpark politie versterkt..
- Suriname positioneert zich als leider in koolstofhandel en …..
- Regering neemt cruciale besluiten in strijd tegen corruptie..
- Korps Politie neemt nog eens 15 auto’s in ontvangst..
- Dharmvir Mungra is lijsttrekker van De Nieuwe Leeuw..
- Voetbalwedstrijden van 20 februari 2025 – Uitslagen..
- BESCHOUWING — Lantibedrijven op de schop..
- Palestijnse ambassadeur spreekt Caribische leiders over Isr…..
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale uitdagi…..
- Man krijgt levenslang voor moord op vriendin en haar ouders..
- Arena Politieke Partij krijgt financiële steun van Max Ghaz…..
- Documenten bestemd voor CHS van Arena Politieke Partij gest…..
- SVB: ‘Versterking organisatie met installatie onafhankelijk…..