De Sociaal Democratische Unie (SDU) en haar samenwerkende partijen hebben zich aangesloten bij OPTSU. Dit bevestigt SPA-voorzitter Joyce Williams tegenover Suriname suriname. Met de aansluiting van deze politieke partijen bestaat de bundeling nu uit zes partijen, inclusief de PALU, SPA en Wi Sranan.
De SDU, de Permanente Voorspoed Republiek Suriname (PVRS) en De Nieuwe Wind (DNW) hebben eerder een samenwerkingsprotocol ondertekend onder de vlag van de SDU. Bij de proclamatie van de bundeling op 18 februari lieten de trekkers van OPTSU duidelijk weten open te staan voor samenwerking met meerdere partijen.
Williams geeft aan dat er een persconferentie wordt belegd over de aansluiting van de SDU bij OPTSU. Veel meer dan dat wil ze niet kwijt. Meerdere gebundelde partijen betekenen voor hen een grotere kans om zetels te behalen.
Maandag is het Nationaal Congres uitgebreid met de SDU. Deze uitbreiding van OPTSU wordt aan de samenleving gepresenteerd. Het Nationaal Congres is een samenwerking tussen enkele initiatiefnemers uit het bedrijfsleven en het maatschappelijk middenveld, en de politieke organisaties Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA), de Progressieve Arbeiders en Landbouwers Unie (PALU) en de politieke vereniging Wi Sranan. OPTSU is de politieke organisatie waarmee het Nationaal Congres de verkiezingen zal ingaan.
PALU-topman Jim Hok gaf eerder aan dat de partijprogramma’s van de organisaties niet van elkaar verschilden. Niets stond samenwerking in de weg. Er was ook geen verschil in wat de partijen willen voor Suriname.
- BLAUWMEER STROMAN POLITIEK..
- Eerbetoon aan familie Bibas in Buenos Aires..
- Belasting over vastgoed in Nederland en Suriname: Wie mag h…..
- Jongeren en werkgevers in dialoog over toekomst arbeidsmark…..
- Politieposthuis 6 officieel heropend..
- Verdachte die inreed op politieambtenaar tijdens “operatie …..
- Ook VHP’er Jason Gummels bij de NDP..
- Partner aangehouden voor mishandeling en bedreiging zwanger…..
- Pakittow toegetreden tot de NDP; met helikopter aangekomen..
- Autobestuurdter laat leven bij aanrijding op de Oost-Westve…..
- Poku Krutu voorziet in grote behoefte..
- Breaking: Pakittow toegetreden tot de NDP..
- Maatregelen voor bloedveiligheid: Tijdelijke samenwerking m…..
- Ramadan als politiek wapen!..
- Paus Franciscus verkeert in kritieke toestand..
- Verdachte aangehouden ter zake verduistering en oplichting..
- Stephano Pakittow Biervliet kiest voor NDP..
- Bestuursleden SBB: “directeur niet transparant en doet onte…..
- Gezondheid paus Franciscus verslechterd, Vaticaan bezorgd..
- Dodelijke aanrijding tussen autobus en personenauto..
- Inbreker op heterdaad betrapt en aangehouden..