De Schotelweg in Lelydorp wordt een geasfalteerde weg. Op dinsdag 20 mei 2025 gaf president Chan Santokhi het officiële startsein voor de asfaltering. De verharding van de weg zal zorgen voor betere bereikbaarheid en leefbaarheid in de omgeving. Deze aanpak werd noodzakelijker door de aanwezigheid van talrijke ondernemingen en landbouwers.
ADVERTENTIE
De Schotelweg, een belangrijke verbinding tussen de Indira Gandhiweg en de Sumatraweg, wordt dagelijks gebruikt door bewoners, ondernemers en landbouwers. De asfaltering van de 3,7 km lange weg maakt deel uit van de infrastructurele rehabilitatie inspanningen van de regering. De investering in het project bedraagt ongeveer US$ 2,4 miljoen.
De verharding van de Schotelweg is ook bedoeld om de verkeersdruk op de Indira Gandhiweg te verminderen. De huidige staat van de weg leidt ook vaak tot wateroverlast, vooral tijdens het regenseizoen. OW-minister Riad Nurmohamed verklaarde dat de aanpak van de infrastructuur in dit gebied zich richt op drie belangrijke aspecten: ontwatering, woningbouw en wegen.
In zijn toespraak legde president Santokhi de nadruk op het belang van deze investering als onderdeel van het bredere regeringsbeleid voor de duurzame ontwikkeling van Suriname. Minister Nurmohamed voegde eraan toe dat de begrotingen voor de rehabilitatie van onder andere de Javaweg, Srananfowruweg en de Libanonweg, reeds zijn goedgekeurd.
- Man veroordeeld voor verkrachting minderjarige stiefdochter..
- Colporteurs oproepingskaarten stuiten op adresproblemen..
- Vaktraining Textiele Werkvormen gelanceerd te Sunny Point..
- SBWB met zwaar geschut op Roger Boyce..
- Aanvragen voor milieuanalyse vanaf 15 mei niet meer gratis..
- Verklaring AWJ naar aanleiding van uitlatingen over ontslag…..
- OKB bezorgd over negatieve online campagnes en desinformati…..
- Prevost verrast als eerste Amerikaanse paus..
- NMA: ‘Behandeling Milieu Effecten Analyse niet meer grati…..
- Brunswijk: “Vertrouwen in de ABOP groeit dankzij geloofwaar…..
- Giovanni Ravenberg promoot veganisme: “Hoe schoner we eten,…..
- De Twa-Twa in de Kolenmijn..
- Verwarring met huis- en perceelnummers bij afgeven oproepin…..
- Bee: ‘Nieuwbouw onderstreept toewijding aan versterking dem…..
- Campus Village bij AdeKUS moet onderwijskansen vergroten..
- Habituele drinker veroordeeld voor bedreigingen van moeder..
- Bewolking, regen en onweer..
- Raghoebarsing over handhaving RVI: ‘we moeten geen domme re…..
- Vandaag en morgen nationale rouwdagen..
- “Geen strijd tussen VHP en ABOP om gronden te verdelen”..
- Lancering ‘Royalty’s voor iedereen’ verschoven naar 1…..