De voorgenomen schorsing van Steven Gonesh, waarnemend algemeen directeur van de Surinaamse Luchtvaartmaatschappij (SLM), is voorlopig teruggedraaid. Dat blijkt uit een interne circulaire aan medewerkers, waarin wordt bevestigd dat de schorsing “tot nader order” is opgeheven.
De beslissing komt na overleg tussen de Raad van Commissarissen (RvC) en de aandeelhouder. Zonder Gonesh, die naast zijn functie als waarnemend directeur ook Accountable Manager is, zouden commerciële vluchten namelijk stil komen te liggen. Volgens internationale luchtvaartregels is deze rol vereist voor de uitvoering van de vliegoperaties.
Binnen de SLM bekleedt Gonesh meerdere sleutelposities: hij is niet alleen waarnemend algemeen directeur, maar ook piloot, vicepresident operations én Accountable Manager. De RvC heeft al een voordracht ingediend bij de Civil Aviation Safety Authority Suriname (CASAS) voor de benoeming van een nieuwe Accountable Manager. Zodra die accreditatie is goedgekeurd, zal de eerder geplande schorsing alsnog ingaan.
Uit de interne circulaire blijkt dat het besluit om de schorsing voorlopig op te schorten is genomen om de continuïteit van de vliegoperaties te waarborgen. Ondertussen wacht de SLM op de goedkeuring van CASAS, die bepalend is voor de verdere stappen in dit proces.
- Kabinet wil meer onafhankelijkheid bij RVC’s..
- Guyanese verkiezingen: olie, nieuwe partijen en grensconfli…..
- Eventuele voortzetting IMF-programma slechts voor instituti…..
- Surinaamse studenten in Servië hebben nog steeds geen studi…..
- Hof van Justitie: ‘Blijk van waardering geen inbreuk op tri…..
- Ex-minister Regillio Dodson aangehouden na schietpartij..
- Al langer dan 10 jaar geen deugdelijk overzicht van uitgege…..
- Schorsing SLM-topman Gonesh tijdelijk opgeheven..
- Drempelkosten bij SEH blijven SRD 300; geen sprake van verh…..
- Hof van Justitie: dankplakkaten geen beloning maar erkennin…..
- Misiekaba: ‘Medicijnen worden weer betaalbaar en toegankeli…..
- Miljoenen zoek na uitbetaling sociale uitkeringen..
- Training ‘Change Management’ in teken duurzaam beheer visse…..
- Levenslange celstraf voor ‘seriële predator’ wegens kinderm….
- Britse landmacht wijst rekruten af wegens slechte tanden.
- Venezuela stuurt troepen naar Colombiaanse grens terwijl VS….
- Brazilië weigert Israëlische ambassadeur: diplomatieke cris….
- Schorsing Gonesh niet van de baan..
- Minister Pokie ondersteunt schooltassenproject Stichting 1 …..
- Suriname en WWF bundelen krachten tegen illegale visserij..
- Trump wil beëindiging licenties voor ABC en NBC.