TIEL — Op verzoek van districtscommissaris Frits Dinge stuurt de stichting Vrienden van Suriname een grote container met voornamelijk schoolmeubilair naar Suriname. De spullen werden dinsdag in Tiel geladen.
Het schoolmeubilair is bestemd voor de marrondorpen Botopasi, Semoisi en Godo te Boven-Suriname meldt voorzitter Will van Rhee. In Suriname zal firma Haukes de container naar Atjoni vervoeren, vanwaaruit het meubilair per boot naar de dorpen gaat.
“In Suriname krijgt het schoolmeubilair een ’tweede leven’”Will van Rhee
Het schoolmeubilair is afkomstig van basisschool De Regenboog uit Cuijk. “In Suriname krijgt het een ’tweede leven’”, zegt Van Rhee. De stichting kreeg medewerking van de firma Reinders uit Oisterwijk bij het klaarzetten van deze container, alweer de negende voor dit jaar die naar Suriname gaat.
In januari was er al een container geladen voor het Boven-Surinamegebied in district Sipaliwini. Toen werden er schoolmeubilair, medische hulpgoederen als rollators en verband en twintig zonnepanelen verstuurd.
Over minder dan een maand gaat de stichting aan de slag met de tiende container, deze keer in samenwerking met de stichting Switie Marien. De container zal met medische hulpgoederen voor het Diakonessenhuis in Paramaribo en met schoolmeubilair worden gevuld.
- China en India in nauw contact om hervatting directe vlucht….
- Colombiaans-Venezolaanse activiste Martha Grajales aangekla….
- Brad Pitt breekt records met F1-film.
- MinOWC leeft mee met nabestaanden overleden student Mulo Ho…..
- USD 63.000 VOOR CARIFESTA..
- Geschokt..
- Ontmoeting Trump en Poetin in Alaska levert geen doorbraak …..
- OM DIGITALISEERT, MAAR VERGEET KEUZEVRIJHEID BIJ BETALINGEN..
- Minister Huur geïnformeerd over kerntaken afdelingen RO..
- ‘Onoplettende’ DNA-leden..
- Samenwerking cruciaal voor gezondere toekomst..
- Juspol-minister Monorath bij Hof van Justitie: ‘Waarborgen …..
- VES: “President Simons moet fiscale discipline waarmaken…..
- Cuba wil sterkere positie Spaans in Surinaams onderwijs..
- TCT-minister en IDB-delegatie bespreken urgente onderwerpen…..
- Zorgovereenkomst zorgt voor debat in De Nationale Assemblee..
- Minister GBB werkt aan ontsluiting naar gebieden van uitgeg…..
- George Ramjiawansingh laat onuitwisbare stempel achter op S…..
- Voormalig coalitie-DNA-lid tankte voor SRD 165.000 gratis b…..
- Hof van Justitie legt nadruk op toegankelijke rechtspraak i…..
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal tijdelijk stilgelegd..