De politie van brownsweg kreeg de melding dat er een schietincident had plaatsgevonden in de omgeving van het dorp Wakibasu 1. De heer F.H. begeleidde het slachtoffer, de heer P.S., die een schotverwonding had opgelopen, naar het bureau. Vanwege de aard van de verwonding werd hij direct met een visum verwezen naar de poli van Medische Zending (MZ) voor medische behandeling.
De heer P.S. was aanspreekbaar en verklaarde dat hij op het punt stond om zijn bromfiets van voor het erf te halen, toen hij plotseling een schot hoorde. In eerste instantie dacht hij dat de bromfiets een klapband had. Vervolgens zag hij twee mannen wegrennen, die later terugkeerden. Hij herkende hen. Volgens zijn verklaring richtte een van hen een jachtgeweer op hem en schoot gericht, waarbij hij gewond raakte aan zijn linker scheenbeen.
Een zus van het slachtoffer, die het schot had gehoord, kwam direct uit de woning om poolshoogte te nemen en vroeg de heer F.H. om hulp. Samen brachten zij het slachtoffer naar de poli van MZ. Daarna werd hij per ambulance overgebracht naar de Spoedeisende Hulp (SEH) voor verdere medische behandeling.
Het onderzoek duurt voort…
Schietincident te Wakibasu 1 – Eén persoon gewond Korps Politie Suriname.
- Column: Samen verder..
- Man neergeschoten na woordenwisseling over gestolen goud..
- Officier van Justitie eist vier jaar celstraf tegen religie…..
- Directeur Hakrinbank: Financiering Royalties Voor Iedereen …..
- Adhin: “Zogenaamde interne strijd is maaksel van social med…..
- Dikan: ‘Geef de districten meer zeggenschap en een eigen bu…..
- Senioren ontvangen RVI-certificaten: eerste uitbetaling via…..
- VP is no show bij ‘Meet and Chill with Bigi Bravo’..
- Paus Leo: ‘Alles in het werk’ stellen voor were…..
- OM acht verkrachting bewezen; eist vier jaar tegen voorgang…..
- Volleybalsters Yelyco 2 verrassend op voorsprong in vrouwen…..
- APPS gelanceerd: Burgers kunnen nu nagaan waar zij op 25 me…..
- President Santokhi stelt Presidentiële Werkgroep Ephraimsze…..
- Bakker: “Ik ben nog steeds lid van de NPS” — ontkent betrok…..
- TotalEnergies boekt vooruitgang met eerste offshore olievel…..
- Decentralisatie en rationalisering overheid belangrijkste …..
- Achaibersing blikt terug op ministerschap..
- Algoe: “President has not taken a single security measure i…..
- Nederlandse ambassadeur gastheer sportdag bewoners Bethelja…..
- Slachtoffer met steekverwondingen na ruzie over goud..
- Staatsolie sluit banklening van US$ 1,6 miljard af..