Satish Chandai is per heden aangetreden als directeur op het directoraat Algemene Zaken van het Kabinet van de President. Op 13 augustus 2025, zijn eerste werkdag, werd hij verwelkomd door het personeel, waarna hij zich verder oriënteerde binnen het directoraat.
Chandai werd op 12 augustus 2025 officieel benoemd tot directeur. De functie kwam vacant nadat de voormalige leidinggevende, Natalie Ramadhin-Amatmohamed, haar functie neerlegde in verband met haar toetreding tot De Nationale Assemblée.
In het kader van een zorgvuldige kennismaking met de organisatie, maakte de nieuwe directeur aansluitend een oriëntatieronde langs de diverse afdelingen. Tijdens deze kennismaking werd hij geïnformeerd over de lopende werkzaamheden en processen.
Het directoraat Algemene Zaken is belast met het waarborgen van een doelmatige en ordentelijke werking van het Kabinet van de President, zowel op personeels- als op materieel gebied. Met de benoeming van Chandai beoogt het Kabinet van de President de continuïteit binnen het directoraat te garanderen en verder te versterken.
- Irma Cecilia Reding (81) Almere 1-8-2025..
- Herdenking 135 jaar Javaanse Immigratie op het Onafhankelij…..
- DNA-lid Karta-Bink pleit voor rechtvaardige beloningsstruct…..
- Guillaume Helberg..
- Chef-staf Akiemboto: ‘Mijn focus is vanaf nu op de toekomst…..
- Geen bevel van minister Misiekaba voor verwijdering dakloze…..
- Ontheffing topfunctionarissen Financien vanwege nieuwe inzi…..
- Minister Huur start oriëntatie met Directie Duurzame Ontwik…..
- Diplomaten die terug worden geroepen zullen worden ingezet..
- ‘Moeder Suriname’ bekroond met Kristallen Film na 10.000 bi…..
- President Geerlings-Simons bespreekt bilaterale samenwerkin…..
- OAS wijst beschuldigingen van corruptie en machtmisbruik Ra…..
- Nuravni Sallons onderscheiden bij TOYP Suriname 2025..
- Nieuwe Staatsraad-leden beëdigd..
- Sergio Gentle: “Pg Paragsingh gaf onbevoegd bevel tot mijn …..
- OAS noemt beschuldigingen tegen Ramdin ongegrond en misleid…..
- SSB lanceert digitale Import-Export Gids voor ondernemers..
- Guyana heeft laagste recidivecijfers ten opzichte van Surin…..
- Gerenoveerde kamers van Huize Ashiana nu bewoond door 76 ou…..
- Bronto Somohardjo nog niet opgeroepen voor verhoor in CLAD-…..
- SURGE-programma stimuleert duurzame groei bij Surinaamse be…..