Satish Chandai is per heden aangetreden als directeur op het directoraat Algemene Zaken van het Kabinet van de President. Op 13 augustus 2025, zijn eerste werkdag, werd hij verwelkomd door het personeel, waarna hij zich verder oriënteerde binnen het directoraat.
Chandai werd op 12 augustus 2025 officieel benoemd tot directeur. De functie kwam vacant nadat de voormalige leidinggevende, Natalie Ramadhin-Amatmohamed, haar functie neerlegde in verband met haar toetreding tot De Nationale Assemblée.
In het kader van een zorgvuldige kennismaking met de organisatie, maakte de nieuwe directeur aansluitend een oriëntatieronde langs de diverse afdelingen. Tijdens deze kennismaking werd hij geïnformeerd over de lopende werkzaamheden en processen.
Het directoraat Algemene Zaken is belast met het waarborgen van een doelmatige en ordentelijke werking van het Kabinet van de President, zowel op personeels- als op materieel gebied. Met de benoeming van Chandai beoogt het Kabinet van de President de continuïteit binnen het directoraat te garanderen en verder te versterken.
- Visserscollectief vraagt president Simons om aanpak illegal…..
- Rijstsector worstelt met regen, hoge kosten en slechte mark…..
- Minister Pokie: “Diensten van Sozavo zijn gratis”..
- Thelma Rosaline Elshot – Tjin-Asjoe..
- Wiedjaichandre (Stanley) Narain..
- Iwan Stefanus Lantveld..
- Pak tjauwmin in ruil voor seks met minderjarige..
- Keizer Albert onder vuur..
- Anwar Moenne benoemd tot waarnemend directeur Openbaar Groe…..
- Isaacs: ‘Functie korpschef lijkt politieke speelbal’..
- Menzo neemt 28 spelers op in voorselectie WK-kwalificatie..
- Opmerkelijk afscheid korpschef..
- Ook leerlingen met vier onvoldoendes maken herexamen..
- Minister Noersalim bespreekt uitdagingen met bond LVV perso…..
- Reactie PR KPS op krantenartikel “Eigenaar beweert dat deel….
- Stichting viert jaardag Nola Hatterman met leerlingen Broko…..
- Michael Marengo toegelaten tot De Nationale Assemblee..
- Misiekaba bespreekt uitdagingen met bloedbank Surinaams Rod…..
- Directeur en onderdirecteur OWRO op non-actief wegens onreg…..
- Veroordeelde in brandstichtingszaak Vaco vindt dat hij onte…..
- Vicepresident Rusland kiest voor nauwe afstemming met presi…..