Satish Chandai is vandaag aangetreden als directeur van het directoraat Algemene Zaken van het Kabinet van de President. Op zijn eerste werkdag werd hij feestelijk ontvangen door het personeel en maakte hij kennis met de organisatie.
Chandai werd op 12 augustus 2025 officieel benoemd tot directeur. De functie kwam vacant nadat de voormalige leidinggevende, Natalie Ramadhin-Amatmohamed, haar functie neerlegde vanwege haar toetreding tot De Nationale Assemblee.
Chandai maakte ter kennismaking een rondgang langs de verschillende afdelingen, waarbij hij werd geïnformeerd over de actuele werkzaamheden en processen.
Het directoraat Algemene Zaken is verantwoordelijk voor het waarborgen van een doelmatige en ordentelijke werking van het Kabinet van de President, zowel op personeels- als materieel gebied. Met de benoeming van Chandai wil het Kabinet van de President de continuïteit binnen het directoraat behouden en verder versterken.
- Jeugdambassadeur Richard Pinas: ‘Nationaal Caricom Platform…..
- Ontvluchte arrestanten Ardjopawiro en Cabenda weer achter s…..
- Stiefvader en collega aangehouden voor ontucht minderjarig …..
- Update: Vier arrestanten ontvlucht uit cellenhuis Santodorp….
- VOLK BLIJFT OM RAVAGE VRAGEN..
- Suriname sleept U15-Concacaf titel ongeslagen in de wacht..
- ARMOEDE IS GEEN VRIJBRIEF VOOR DIEFSTAL..
- Yaadgaar Orchestra op tournee door Nederland..
- NAAMLOOS EN GEZICHTLOOS..
- Bronto Somohardjo: “Suriname heeft ons nodig en wij hebben …..
- QUICK FIX, LAPWERK MET MILJARDEN..
- Schande..
- President en VP benadrukken eenheid bij viering 135 jaar Ja…..
- MINDER AMBTENAREN, HOUDEN ZO..
- Distributie schooltassen stichting Vrienden van Suriname ge…..
- President Simons ontdekt Kabinetten van de President in Nic…..
- SCHRIKBAREND LAGE EXAMENRESULTATEN..
- FinaBank houdt Financial Inclusion-sessies om financiële ge…..
- Baasaron roept op tot gezamenlijke inzet voor regionale ont…..
- Dalin Bakatia eerste LBO-leerling ooit geslaagd voor VH-exa…..
- LUCHTVAART LUCHTKASTELEN..