De Stichting Arbeidsmobilisatie en Ontwikkeling (SAO) heeft in aanloop naar haar 44-jarig bestaan onlangs een succesvolle workshop georganiseerd, getiteld “Talent opent deuren, vaardigheden en karakter zorgen ervoor dat ze open blijven.” De workshop werd verzorgd door Margo Burgos-Kramp. De SAO bestaat op 20 mei 2025 44 jaar.
SAO, een werkarm van het ministerie van Arbeid, Werkgelegenheid & Jeugdzaken (AWJ), heeft zich in de afgelopen decennia gepositioneerd als een toonaangevend instituut dat gekwalificeerd vaktechnisch kader levert voor de Surinaamse arbeidsmarkt. De stichting blijft continu werken aan de uitbreiding van haar trainingsaanbod, afgestemd op de praktijk.
Minister Steven Mac Andrew van AWJ benadrukte tijdens de bijeenkomst het belang van gekwalificeerde vakscholing voor duurzame ontwikkeling in Suriname. Hij gaf aan dat investeren in menselijk kapitaal essentieel is voor vooruitgang op diverse niveaus. De bewindsman prees de SAO als het beste vakscholingsinstituut van het land, dat landelijk bijdraagt aan talentontwikkeling binnen uiteenlopende vakgebieden.
Mac Andrew benoemde empathie en teamvorming als belangrijke pijlers voor het realiseren van tastbare resultaten en het voortbestaan van het instituut. Hij sprak zijn waardering uit voor de inzet van SAO en haar team in het streven naar structurele verbetering van de positie van de beroepsbevolking.
Ook Naomi Esajas-Friperson, voorzitter van de Raad van Toezicht van SAO, Joyce Lapar, directeur van SAO, en Ronald Hooghart, voorzitter van de Bond van Personeel voor Vakopleidingen (BPVV), spraken hun waardering uit voor de groei en prestaties van de SAO.
De workshop benadrukt dat niet alleen talent, maar ook sociale vaardigheden en persoonlijke ontwikkeling essentieel zijn om kansen te benutten. Door te investeren in karaktervorming en samenwerking, groeit niet alleen de individuele deelnemer, maar ook de organisatie als geheel.
- PERSVRIJHEID EN NDP..
- Line-up Curaçao North Sea Jazz Festival 2025 compleet..
- Voorlichting stemproces ook voor kiezers met visuele beperk…..
- AW en J en SURVAM bundelen krachten voor betere verzekering…..
- Boven-Suriname en Sipaliwini krijgen achterstallige sociale…..
- President opent woonproject en plein, start asfaltering Nic…..
- Afmelding stembureauleden Paramaribo kost Staat meer dan SR…..
- Economische Controle Dienst versterkt met 12 Buitengewoon A…..
- President opent woningbouwproject Pan American in Nickerie..
- Woningbouwproject ‘City of Waterloo’ geopend..
- “Barmhartige Samaritaan” uit eigen huis gezet door verdacht…..
- Regen en bewolking houden aan..
- Vrouw aangehouden die drugs in pepermunt verpakking wilde s…..
- Partij van weggestuurde premier Montenegro opnieuw grootste…..
- Kenneth Siegfried Aaron (70) Zaandam 16-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Iedereen voor zijn eigen zak, wat …..
- Simons pleit voor controlesysteem binnen de rechterlijke ma…..
- DA’91 heeft volle aandacht voor het binnenland..
- Durham: Geen 2e peiling vanwege kritiek en ongewijzigde sit…..
- Paul Somohardjo neemt definitief afscheid van de politiek..
- Financieringsmogelijkheden voor woningbouw een fata morgana…..