Het personeel van de Stichting Arbeidsmobilisatie en Ontwikkeling (SAO) heeft vrijdag afscheid genomen van minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken (AWJ). In dit kader werd er een informeel samenzijn georganiseerd door het personeel op het complex van SAO. Ook de directeur van de SAO, Joyce Lapar alsook van de Bond van Personeel voor Vakopleidingen toonden dankbaarheid en stonden achter dit initiatief.
Minister Mac Andrew bedankte de directie, staf en personeel van SAO voor hun ondersteuning gedurende de drie plus jaren dat hij minister van AWJ is geweest. Benadrukt werd, dat het leren van een vak aan Surinamers een van de speerpunten van het beleid was en dat SAO hierin een grote rol heeft vervuld. De bewindsman gaf aan, dat niet alle plannen gerealiseerd zijn, maar dat AWJ er wel in geslaagd is om de achterstanden weg te werken, zowel van het personeel als contractors.
Mac Andrew benadrukte, dat SAO in vele gevallen de laatste kans is van personen om een vak te leren om zodoende de arbeidsmarkt te betreden als werknemer of ondernemer en riep de aanwezigen op om dit te allen tijde voor ogen te houden. De minister riep het personeel ook op om de nieuwe minister volop te ondersteunen. De bewindsman kreeg van het personeel van SAO een aantal zelf vervaardigde geschenken aangeboden. Hij kijkt dankbaar terug naar een goede samenwerking met de SAO.
Dankbaarheid en tevredenheid werd uitgesproken door directie staf en personeel van de SAO die de samenwerking met de minister als waardevol hebben ervaren. Minister Mac Andrew werd bedankt voor zijn stiptheid, toewijding, deskundigheid, menselijkheid en de rust die hij altijd met zich meebrengt. Mac Andrew werd met name bedankt voor zijn betrokkenheid bij het landelijk project ‘Wroko Foe Mek Moni’ welke kosteloos voorziet in vaktrainingen voor Surinamers in de leeftijdsgroep 16 – 40 jaar. Aan de minister is het aller beste toegewenst.
- Elias hamert op brede maatschappelijke discussie over olies…..
- Reactie op: Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 3…..
- Natio is klaar voor het WK – nu de FIFA nog..
- Digitale ID wordt verplicht gesteld bij overheidsdiensten..
- Suriname in de schijnwerpers op ‘Caribbean Experience 2025’…..
- Drones richten schade aan op Iraakse militaire bases..
- Chan Choenni bundelt 150 jaar Hindostaanse geschiedenis in …..
- Nieuwe raketaanval vanuit Iran ondanks wapenstilstand: Isra…..
- Surinaamse vlag wappert trots in Osaka: Sranan Dey brengt E…..
- Staat Suriname verkoopt aandelen Hakrinbank via openbare in…..
- KPS houdt rondmars op 130-jarig bestaan..
- Suriname treedt officieel toe tot OIC Labour Centre..
- Overuren bij KPS blijven structureel probleem..
- Jongeren creëren ‘I Love Nieuw Aurora’-monument voor d…..
- “Veiligheid gegarandeerd, verruwing criminaliteit baart zor…..
- Heel natte dinsdag voorspeld..
- Veiligheidsbonden bereiken akkoord met regering..
- ABOP-structuren woedend op Brunswijk: hij handelde tegen co…..
- ABOP weigert regeerakkoord te ondertekenen uit onvrede over…..
- WhatsApp verboden op telefoons Amerikaanse Huis van Afgevaa…..
- Trump kondigt wapenstilstand aan tussen Israël en Iran..