De Stichting Arbeidsmobilisatie en Ontwikkeling (SAO) heeft op donderdag 22 mei te Sunny Point 19 vrouwen gecertificeerd in textiele werkvormen, in samenwerking met het Kabinet van de Vicepresident. De vaktraining werd verzorgd door SAO op uitdrukkelijk verzoek van de bewoners van Sunny Point en in opdracht van het Kabinet van de Vicepresident, met name het Directoraat Beleidsvoering, Monitoring en Evaluatie.
Minister Steven Mac Andrew van Arbeid Werkgelegenheid & Jeugdzaken (AWJ), die de geslaagde cursisten toesprak, benadrukte het belang van initiatieven die gericht zijn op de ontwikkeling van mensen, ongeacht hun educatieve of sociale startpositie. Mac Andrew sprak zijn waardering uit voor de inzet van de cursisten, die wekenlang drie keer per week aan de training deelnamen. Hij prees ook de instructrice, mevrouw Gracia Fer-Sabajo, als voorbeeld van de betrokkenheid van SAO-instructeurs bij hun cursisten. De bewindsman bedankte daarnaast het Kabinet van de Vicepresident voor de goede en constructieve samenwerking.
Naomi Friperson-Esajas, voorzitter van de Raad van Bestuur van SAO, onderstreepte dat het de plicht is van elke regering om te investeren in haar bevolking, maar benadrukte ook dat kansen benut moeten worden. Ze sprak haar tevredenheid uit over het feit dat de vrouwen van Sunny Point deze kans met beide handen hebben aangegrepen en riep hen op de opgedane kennis en vaardigheden verder te benutten.
Joyce Lapar, directeur van SAO, gaf aan dat SAO opnieuw heeft bewezen in staat te zijn om een cursus of project succesvol af te ronden. Toen het Kabinet van de Vicepresident SAO benaderde, was het enige verzoek van het instituut: een geschikte locatie, zodat er direct gestart kon worden.
De onderdirecteur van het Kabinet van de Vice President toonde zich verheugd over het succes van het project en gaf aan dat er met deze training duidelijk in een behoefte is voorzien. Hij vermeldde dat alle cursisten een naaimachine ontvingen, zodat zij hun nieuwe vaardigheden direct in de praktijk kunnen toepassen.
- Man beroofd bij gokkantoor..
- Nieuwe sancties EU en VK tegen Rusland, oproep aan VS om te…..
- Edmund Celsius Imanuel (85) Paramaribo 15-5-2025..
- Imelda Jeanette Esser (75) Amsterdam 17-5-2025..
- Taxiën door de politiek: “Als ik een keer president w…..
- Aandeel Volksgezondheid in meeste verkiezingspogramma’s is …..
- Ambassadeur Abdoelrahman officieel geaccrediteerd in Marokk…..
- Studententoelage van SRD 1000 gegarandeerd voor ingeschreve…..
- Caricom-waarnemers: Geen signalen over verkiezingsfraude..
- Column: De illusie en onze Guyanese ‘vrienden’..
- Bouva gaat voor nog een termijn in De Nationale Assemblée..
- BESCHOUWING — De arrogantie van macht(hebber)..
- Ex-minister Walden: “Er was een complot tegen mij beraamd…..
- Energie Autoriteit onthult plan voor duurzame en betaalbare…..
- Sharman verwacht terugkeer VHP in regering na verkiezingen..
- Eskak teleurgesteld: We zijn terug bij af zonder artikel 27..
- Illegale landingsbaan Ston Dansi vernietigd..
- Internist Goerdat wil via politiek structurele problemen zo…..
- Ambassadeur Abdoelrahman overhandigt geloofsbrieven aan Mar…..
- Twaalf vrouwen ontvangen INNSSCR Awards..
- Stembureauleden getraind in dataverzameling op 25 mei..