President Chan Santokhi heeft verzekerd dat zijn regering na de verkiezingen geen lege staatskas zal achterlaten. In een interview met ABC benadrukte hij dat de financiële situatie van het land onder controle blijft. Het Herstelprogramma van het Internationaal Monetair Fonds (IMF), dat op 31 maart 2025 afloopt, wordt deze week voor de negende keer geëvalueerd.
Tijdens de regeringsraadvergadering op woensdag is besloten de Algemene Ouderdomsverzekering (AOV) te verhogen van SRD 1750 naar SRD 2250. Daarnaast stijgen de uitkeringen voor personen met een lichamelijke beperking van SRD 2500 naar SRD 2750. Studenten krijgen voortaan een maandelijkse toelage van SRD 800.
De financiering van deze verhogingen komt voort uit de staatsinkomsten, waaronder opbrengsten uit grondconversie en de tariefsverhogingen van de Energiebedrijven Suriname (EBS).
President Santokhi gaf aan dat deze maatregelen onderdeel zijn van sociale hervormingen en economische stabilisatie, met als doel de bevolking van Suriname beter te ondersteunen in hun dagelijks leven.
- Minister Amoksi garandeert veiligheid tijdens de verkiezing…..
- Benadeelde herkent gestolen bromfiets in bromfietszaak..
- EZ ondertekent convenant tussen ondernemers en het onderwij…..
- Nieuwe museumzaal geopend op Plantage Frederiksdorp..
- Diletta Doretti bekleedt nieuwe functie bij de Wereldbankgr…..
- Jongeren geïnformeerd over deelname aan IASP-programma..
- Politieke winst belangrijker dan sociale cohesie?..
- Dader moord op vrouw maakt einde aan zijn leven..
- Nickerie ontvangt schoolmeubilair en medische (hulp)goedere…..
- Leven Frits van Troon op witte doek..
- KTPI hoopt comeback te maken met nieuwe voorzitter..
- President ontkent: verhoging sociale uitkeringen is geen ve…..
- Ministerraad moet nog beslissen over aankoop nieuw pand voo…..
- Agrarische sector Suriname nog steeds niet voorbereid op ge…..
- Hooggerechtshof: Trump mag betalingen hulporganisaties niet…..
- Jonge vrouw om het leven gebracht door partner..
- Autobrand aan de Kasyustraat in Nickerie..
- Gratis medisch advies tijdens Heart for Women-initiatief..
- Inter Milan en Oranje-rechtsback Dumfries feliciteren SML m…..
- President Santokhi leest voor aan leerlingen van O.S. Midde…..
- SVS viert 74 jaar en zet in op vernieuwing, partnerschappen…..