Chandrikapersad Santokhi, president van Suriname en voorzitter van de VHP, heeft afgelopen zondag tegenover journalisten gezegd, dat hij voor een tweede termijn gaat als staatshoofd. Santokhi wenst het werk waarmee hij gestart is, in juli 2020, in zijn tweede termijn af te maken. Het staatshoofd stelde, dat hij overgenomen heeft in de covid-periode, waarbij er veel uitdagingen waren. Ook is er een zwaar IMF-programma uitgevoerd, dat eind deze maand ten einde loopt.
Volgens president Santokhi zijn er veel uitdagingen aangepakt, maar is er nog continuïteit nodig om verdere resultaten te boeken. Hij erkende dat niet iedereen tevreden is, maar stelde dat de meeste mensen begrijpen, dat bepaalde maatregelen nodig waren om de economie te herstellen. Via de Meet the People campagne van de VHP, wordt uitleg gegeven over het gevoerde beleid.
De president gaf ook aan, dat sommige overheidsstructuren niet goed functioneren. Zo ontdekte hij tijdens een campagne in Charlesburg, dat inwoners dicht bij zijn kantoor, geen toegang hebben tot veilig drinkwater. SWM heeft inmiddels de opdracht gekregen dit probleem op te lossen.
Daarnaast heeft het VHP-congres de kandidatenlijst van de partij goedgekeurd, met enkele wijzigingen. Een van de kandidaten, Arnold ‘Kadensi’ Boekoeroe, is na intern overleg van de lijst verwijderd omdat hij onjuiste informatie had verstrekt over zijn achtergrond. Er wordt nog bekeken hoe hij eventueel op een andere manier ingezet kan worden. De definitieve kandidatenlijst wordt op 25 maart ingediend.
The post Santokhi wil tweede termijn om werk af te maken ..
- Cubaans koppel gearresteerd voor mensenhandel en mensensmok…..
- Bromfietser overlijdt bij aanrijding met personenauto..
- Lijk manspersoon aangetroffen in bushuisje te Zanderij..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur overhandigt geloofsbrieven …..
- Regering neemt besluiten over brandende vraagstukken..
- Korpschef: ‘Uitspraken over agenten betrokken bij groepsver…..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur presenteert geloofsbrieven …..
- Tien nieuwe boorputten voor de kust van Suriname in 2025-20…..
- Vijftien PO’s registreren zich bij CHS..
- Paneldiscussie over het doorbreken van machtsdynamieken voo…..
- Inflatie in 12 maanden tijd 9,8%..
- Carla Orsine Boldewijn..
- Johny Trimo Sontosoemarto..
- Economische Zaken handelt klachten samenleving af..
- Advocaat Raoul Lobo vraagt OM niet-ontvankelijk te verklare…..
- Wong A Kiem Hetty Helouise..
- Hetty Helouise Wong A Kiem..
- Rinia Polak..
- TotalEnergies ontvangt FPSO-romp voor Granmorgu-project..
- Regering bevestigt inzet voor woningbouw en volksgezondheid..
- Optreden Badderman in Melkweg cruciaal..