Chandrikapersad Santokhi, president van Suriname en voorzitter van de VHP, heeft afgelopen zondag tegenover journalisten gezegd, dat hij voor een tweede termijn gaat als staatshoofd. Santokhi wenst het werk waarmee hij gestart is, in juli 2020, in zijn tweede termijn af te maken. Het staatshoofd stelde, dat hij overgenomen heeft in de covid-periode, waarbij er veel uitdagingen waren. Ook is er een zwaar IMF-programma uitgevoerd, dat eind deze maand ten einde loopt.
Volgens president Santokhi zijn er veel uitdagingen aangepakt, maar is er nog continuïteit nodig om verdere resultaten te boeken. Hij erkende dat niet iedereen tevreden is, maar stelde dat de meeste mensen begrijpen, dat bepaalde maatregelen nodig waren om de economie te herstellen. Via de Meet the People campagne van de VHP, wordt uitleg gegeven over het gevoerde beleid.
De president gaf ook aan, dat sommige overheidsstructuren niet goed functioneren. Zo ontdekte hij tijdens een campagne in Charlesburg, dat inwoners dicht bij zijn kantoor, geen toegang hebben tot veilig drinkwater. SWM heeft inmiddels de opdracht gekregen dit probleem op te lossen.
Daarnaast heeft het VHP-congres de kandidatenlijst van de partij goedgekeurd, met enkele wijzigingen. Een van de kandidaten, Arnold ‘Kadensi’ Boekoeroe, is na intern overleg van de lijst verwijderd omdat hij onjuiste informatie had verstrekt over zijn achtergrond. Er wordt nog bekeken hoe hij eventueel op een andere manier ingezet kan worden. De definitieve kandidatenlijst wordt op 25 maart ingediend.
The post Santokhi wil tweede termijn om werk af te maken ..
- Makers docu ‘Voor Altijd Gevlekt’ willen verbetering detent…..
- Historische doorbraak Ramdin..
- Kadensi in Frankrijk bij verstek veroordeeld tot 8 jaar cel…..
- PVP gaat in hoger beroep na afwijzing registratie voor verk…..
- OKB: ‘Dc’s Bansi-Durga en Lewis moeten worden ontheven uit …..
- Kadensi bij verstek in Frankrijk veroordeeld tot 8 jaar cel..
- Celestine Helouise Veldhuizen..
- Annemarie, Louise, Soe Jien Cheng Chang Sheng..
- Carlho Albert Wijdh..
- NDP eist ontheffing van twee dc’s die deelnemen aan verkiez…..
- Bron: ‘Overleg invulling open plekken NPS DNA-kandidatenlij…..
- Stem bewust en kies voor duurzame verandering en ontwikkeli…..
- Basketballer Fräser: ‘Ik ben blij dat de SBA weer door ving…..
- Nieuw bestuur bij Surinaamse Worstel Federatie..
- BREAKING — PVP ook bij de rechter afgewezen om deel te neme…..
- Kleine groep levert op Moengo kritiek op president Santokhi..
- Nepbericht over overheidssubsidie in omloop..
- PVP verliest kort geding tegen de Staat..
- NDP eist onmiddellijke ontheffing 2 dc’s uit hun func…..
- Joy-Ellen Lutz overleden op 6 maart 2025..
- Na zes jaar weer op de planken: Hilkia Lobman met ‘Nakomert…..