President en tevens voorzitter van de VHP, Chan Santokhi, maakt zich geen zorgen over andere politici die hem en zijn partij door het slijk halen. Volgens hem komt dit doordat zij geen visie en daadkracht hebben. De VHP heeft volgens Santokhi met haar 20 zetels historische resultaten neergezet. Hij riep zijn achterban op zich niet te laten afleiden, maar te focussen op de verkiezingen van 25 mei.
Santokhi stelt dat wanneer eenmaal de grote olifant langskomt, iedereen een buiging zal maken en zal erkennen dat zijn partij de grootste is. Alleen de kleine blaffende honden zullen achterblijven. De VHP-topman sprak zijn gehoor toe tijdens een grand megameeting vrijdagavond in het district Nickerie.
Santokhi gaf toe dat er fouten zijn gemaakt en dat de partij die zal corrigeren. Met het boekje waarin de verworvenheden van dit kabinet staan, benadrukte de politicus hoeveel de regering door hard werken heeft gepresteerd. Veel zaken, zoals grondproblemen, worden nu opgelost.
Nog nooit heeft er in Nickerie zoveel uitgifte van grond plaatsgevonden. De VHP had meer kunnen doen, maar de politieke realiteit is anders. Hij riep de samenleving op om de partij meer mandaat te geven, zodat ze bij een volgende regering meer armslag krijgt.
De regering heeft volgens Santokhi mooie plannen. Zo zal per april van dit jaar de US$ 750, als onderdeel van de Royalty voor Iedereen, alvast aan de seniorenburgers worden uitgekeerd. Dit is op basis van de inkomsten van Blok 58.
Als er meerdere blokken zijn, zal de burger nog meer krijgen, beloofde de president en tevens VHP-topman. Hierin is opgenomen dat er wordt gespaard voor de volgende generatie. Ook op landbouwgebied zullen grote moderne projecten worden uitgevoerd. Santokhi wil dat Suriname het grootste agrarische producerende land van de regio wordt.
- Een nieuwe weg voorwaarts: de visie van Maya Parbhoe op een…..
- President feliciteert echtpaar met 80-jarig huwelijk..
- Symposium benadrukt belang Nieuw Burgerlijk Wetboek van Sur…..
- Regering versoepelt hypotheekvoorwaarden: Meer Surinamers a…..
- Stop de ghetto-discussie, begin met werken..
- BRANDSTOFCRISIS BIJ POLITIE..
- PRESIDENT BRUNSWIJK..
- Boksteen geeft uitleg over meest belangrijke wijzigingen in…..
- Brandstofvoorziening naar binnenland stilgelegd op bevel va…..
- Ecuador: Kans reëel dat Daniel Noboa verkiezingen wint..
- Transvaal blijft perfect in Suriname Major League..
- Tweede ronde volkstelling start na uitdagingen in eerste fa…..
- Open brief aan de dc van Paramaribo Noord -Oost..
- ‘Surinaamse’ drugscrimineel maakt deal met justitie in Nede…..
- Regering en Centrale Bank realiseren doorbraak in betaalbar…..
- Chauffeur bakkerij beroofd van SRD 2 ton..
- PLCP versterkt Surinaamse bedrijven voor kansen in olie- en…..
- Minister Landvreugd: “Ik blijf minister na maandag”..
- RVI-PROGRAMMA: MOOI, MAAR TEVEEL RUIS EN TE WEINIG TRANSPAR…..
- PRESIDENT RUSLAND..
- Santokhi vraagt 28 zetels bij komende verkiezingen..