Tijdens een ondro oso-bijeenkomst van de VHP te Welgelegen werd dinsdag uitgebreid stilgestaan bij de huidige economische situatie in het land en de maatregelen die de regering de afgelopen vier jaar heeft genomen om de economie te stabiliseren. De verschillende sprekers benadrukten het belang van continuïteit en vroegen de aanwezigen om op 25 mei bewust te stemmen.
President Chan Santokhi zei dat het nu tijd is om terug te geven aan de samenleving. “De minister van Financiën is bezig na te trekken wat de mogelijkheden zijn om de AOV en de koopkrachtversterking op te trekken”. Daarnaast wordt het sociaal programma verder verbeterd om de ondersteuning van kwetsbare groepen te optimaliseren.
President Santokhi sprak zich uit over berichten over een vermeende verhoging van de stroomtarieven. Hij bestempelde deze als “fake nieuws” en gaf de garantie dat de tarieven van de Energiebedrijven Suriname (EBS) niet verhoogd zullen worden.
Verder maakte de president tevens VHP-voorzitter bekend dat de VHP op 16 maart haar kandidatenlijsten voor De Nationale Assemblee (DNA), de districten en ressorten zal presenteren.
De organisatie van de bijeenkomst was in handen van de VHP-leden Vikash Koendanlal, Ganeshkoemar Kandhai en Mahinder Jogi, samen met de partijkernen van Weg naar Zee en Welgelegen. De bijeenkomst werd afgesloten met de boodschap: “A wroko mus’ go doro”.
- Bromfietser die in verboden rijrichting rijdt gewond na aan…..
- Rechtszaak cocaïnesmokkel in SLM-Toestel voortgezet..
- Zestiger omgekomen bij brand..
- TotalEnergies start nieuwe exploratieboring bij Blok 64 in …..
- Onzekerheid over import Braziliaans vee..
- Surinaamse U-17 voetbalselectie ontbreekt op CONCACAF-toern…..
- Eerste Kinderoncologie Unit officieel geopend in AZP..
- Kind (5) veroorzaakt woningbrand door te spelen met aanstek…..
- Het herstelprogramma van Suriname in perspectief..
- IMF aan Suriname: nu op dieet en hou discipline aan..
- PVV houdt Robinhood op gelijkspel..
- Man overlijdt na heftige brand aan de Grote Combéweg..
- Suriname versterkt duurzaam ondernemerschap met ILO-trainin…..
- VIDS veroordeelt MoU van Suriname en Chinalco:..
- Dode door brand aan de Grote Combéweg..
- Amafo krijgt ruimte voor volkspolitieke gedachte bij de ABO…..
- Brand aan de Grote Combéweg..
- Stichting werkt aan structuur in en professionalisering van…..
- President Santokhi in gesprek met bewoners Damboentong..
- Finalisten SuriPop Christmas 2025 bekend..
- Samora brengt hoopvolle boodschap met nieuwe single ‘Childr…..