President Chan Santokhi heeft donderdag een werkgroep geïnstalleerd die zich zal richten op de ordening van particuliere bus- en bootvergunningen. De werkgroep, die wordt geleid door Humphrey Tjin Liep Shie, heeft een termijn van zes maanden om voorstellen te ontwikkelen voor de regulering, modernisering en ordening van de bus- en bootsector in Suriname.
Deze stap werd genomen om de groeiende behoefte aan meer transparantie en effectiviteit binnen de sector aan te pakken. De bus- en bootsector ondervindt verschillende problemen, waaronder de noodzaak om het vergunningenbeleid te herzien en een up-to-date en betrouwbaar register van vergunninghouders te creëren.
Daarnaast moet er een efficiënter registratiesysteem worden opgezet, evenals een herstructurering van de subsidies om een eerlijker en transparanter systeem te waarborgen.
De werkgroep zal bestaan uit vertegenwoordigers van de ministeries van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) en Financiën en Planning, het Kabinet van de President, de Particuliere Lijnbushouders Organisatie (PLO) en het Nationaal Vervoersbedrijf (NVB). Binnen de gestelde termijn van zes maanden wordt verwacht dat de werkgroep haar eerste concrete voorstellen zal presenteren voor de hervorming van de sector.
- Lions Club Para renoveert toilettengroep school..
- Buurtmanagers Para organiseren motivatiebijeenkomsten op ti…..
- Israël wil economische relaties met Suriname verstevigen..
- Surinaamse poolbiljarters naar Guyana..
- Advies Nationale Loonraad: Armoedegrens SRD 9.921..
- De geur van k*lie en de stank van politiek racisme..
- Moedige Reactie na Seksuele Intimidatie in Uttar Pradesh..
- Media spelen cruciale rol in berichtgeving over zelfdoding..
- Minister Sewdien gaat in op klachten landbouwers..
- NLR overhandigd advies nieuw algemeen minimumuurloon aan mi…..
- Bezoek Zelensky aan Trump vroegtijdig beëindigd na felle wo…..
- Vrouw omgekomen bij ongeval met vrachtwagen bij servicestat…..
- Vrouw dodelijk aangereden aan de Mottonshooplaan..
- Expositie Sungu Kondre vertelt over gevolgen van de stuwdam…..
- Nog drie plunderaars ingerekend..
- PVP niet geregistreerd voor deelname verkiezing..
- Vermoedelijke onoplettendheid leidt tot aanrijding met dode…..
- BEKENDMAKING – ABC Radio zaterdag kort uit de lucht..
- Santokhi onderstreept belang van economische stabiliteit vo…..
- Advies nieuw minimumuurloon overhandigd aan minister Mac An…..
- Gum-Air gaat internationale vluchten uitvoeren vanaf EAG-Ai…..