In het kader van de afronding van zijn regeerperiode heeft president Chandrikapersad Santokhi gisteren een bijeenkomst gehouden met vertegenwoordigers van diverse organisaties uit het Surinaamse bedrijfsleven. Tijdens de bijeenkomst sprak het staatshoofd zijn waardering uit voor de samenwerking met het bedrijfsleven gedurende de afgelopen vijf jaar. Volgens de president is het bedrijfsleven een essentiële partner geweest in het proces van economische wederopbouw en stabilisatie. Hij onderstreepte daarbij ook de constructieve rol van de sector tijdens het traject met het Internationaal Monetair Fonds (IMF), waarin moeilijke maar noodzakelijke hervormingen zijn doorgevoerd.
Aanwezig tijdens de ontmoeting waren vertegenwoordigers van de Vereniging van het Surinaams Bedrijfsleven (VSB), de Kamer van Koophandel en Fabrieken (KKF), de Associatie voor Kleine- en Middelgrote Ondernemingen in Suriname (AKMOS) en de Associatie van Fabrieken in Suriname (ASFA).
Er werd stilgestaan bij gezamenlijke inspanningen op gebieden zoals economische hervormingen en het stimuleren van lokale productie. De vertegenwoordigers van het bedrijfsleven spraken hun waardering uit voor het feit dat de president persoonlijk zijn dank kwam uitspreken. Zij benadrukten het belang van blijvende dialoog en partnerschap tussen overheid en private sector, ook richting de toekomst.
Santokhi gaf aan dat hij het belangrijk vond om deze ontmoeting in alle oprechtheid te laten plaatsvinden. “Uw bijdrage aan werkgelegenheid, investeringen en innovatie is van onschatbare waarde geweest voor de vooruitgang van ons land. Samen hebben we moeilijke keuzes moeten maken, maar dankzij wederzijds vertrouwen en samenwerking hebben we belangrijke stappen kunnen zetten”, aldus de president.
- Brute overval Calcuttastraat: slachtoffer mishandeld, veel …..
- Geluk in Suriname..
- President Simons waarschuwt ministers: “Niemand mag handele…..
- Surinaamse Boksbond in beweging..
- Medaille voor speciale verdiensten voor Nederlandse Defensi…..
- Simons: “Het Kabinet van de President is geen uitvoerend or…..
- Territoriaal belastingstelsel voor Suriname..
- Verdachte in verzekering gesteld door de politie voor verko…..
- Does Travel & Cadushi Tours viert 65-jarig jubileum met…..
- Nieuwe aanpak RGD eerste stap naar gezondere generatie..
- Grondlegger Hindipop overleden..
- ‘Bigi Boy’ treft ‘Wolf’ op 29 augustus in eerste DBX-titelg…..
- Kennismakingsbezoek en voorbereiding overdracht ministerie …..
- Alliantie voor Decent Work voor Personen met een Beperking …..
- Er komt absoluut geen kabinet van de ‘First Gentleman…..
- President Simons aan ministersteam: ‘Opdrachten komen allee…..
- Stembureaupersoneel dat zich terugtrok, wordt op blacklist …..
- Moord en zelfmoord in het Stuwmeergebied..
- Zoon slaat moeder met houten kruk op hoofd en mishandelt jo…..
- De PALU feliciteert het nieuwe leiderschap van Suriname..
- PALU feliciteert president Simons en vicepresident Rusland …..