De weg naar 100.000+ stemmen voor de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelings Partij (ABOP) zal de derde grootste strijd zijn van buskondre s’ma in de geschiedenis van Suriname. Dat vindt parlementariër Edgar Sampie. Hij sprak op een massameeting van de ABOP te Nieuwweergevondenweg, zaterdag. De twee eerdere feti’s waren tijdens de slavernij en de binnenlandse oorlog.
Deze derde strijd zal met pen en papier gebeuren, zei Sampie refererend naar het stemmen. Ook zullen alle etnische groepen in Suriname betrokken moeten worden bij deze strijd, zodat de 100.000+ stemmen behaald kunnen worden. Het ultieme doel is dat de ABOP de volgende president kan voordragen.
Volgens Sampie hebben eerdere presidenten het niet zo nauw genomen met het lot van de poti s’ma. Er zal een duidelijk verschil merkbaar zijn als vicepresident Ronnie Brunswijk de volgende leider van het land kan worden, stelt Sampie.
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur presenteert geloofsbrieven …..
- Tien nieuwe boorputten voor de kust van Suriname in 2025-20…..
- Vijftien PO’s registreren zich bij CHS..
- Paneldiscussie over het doorbreken van machtsdynamieken voo…..
- Inflatie in 12 maanden tijd 9,8%..
- Carla Orsine Boldewijn..
- Johny Trimo Sontosoemarto..
- Economische Zaken handelt klachten samenleving af..
- Advocaat Raoul Lobo vraagt OM niet-ontvankelijk te verklare…..
- Wong A Kiem Hetty Helouise..
- Hetty Helouise Wong A Kiem..
- Rinia Polak..
- TotalEnergies ontvangt FPSO-romp voor Granmorgu-project..
- Regering bevestigt inzet voor woningbouw en volksgezondheid..
- Optreden Badderman in Melkweg cruciaal..
- Waterpeil in ons stuwmeer is nog steeds erg laag..
- Racisme als politiek wapen..
- Nieuw ziekenhuis..
- “Kunt u wat voor me doen?”, verzocht Dia aan de rechter..
- Minister Sewdien niet helemaal tevreden over bereikte doele…..
- Ambtenaren krijgen vrij van dienst om campagne te voeren..