Volgens NDP-parlementariër Ann Sadi is de inhoud van de onlangs uitgelekte missives in één woord absurd of schandalig. Met name de overname van dienstvoertuigen voor een klein bedrag, vindt de parlementariër niet kunnen. Zij wil hier vragen over stellen, maar kan dat niet in DNA omdat het college niet in vergadering bijeen komt. Er was enige tijd geleden een spoedvergadering aangevraagd om brandende vraagstukken te behandelen, maar die vond geen voortgang.
Sadi wacht de definitieve vaststelling van de verkiezingen af door het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB) en op de installatie van de nieuwe samenstelling van de DNA, zodat deze kwesties formeel behandeld kunnen worden. Als het nieuw parlement is geïnstalleerd kunnen de problemen besproken worden.
De NDP’er zegt dat de regering niets doet in het belang van Suriname. Zij noemt het “Friends and Family”-beleid, ook de dienstreis van minister Nurmohammed van Openbare Werken (OW) naar China. Deze reis vond plaats terwijl de verkiezingsuitslag inmiddels officieel is vastgesteld door het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
- Correctie..
- Natio overleeft..
- Suriname krijgt mogelijk voor het eerst een vrouwelijke pre…..
- Politiebericht over dodelijke aanrijding Krakkaweg..
- Dodelijke botsing op Krakkaweg nabij Zanderij..
- Veemagnaat in Brazilië boegbeeld in strijd tegen ontbossin…..
- In memoriam — Papa Touwtjie: De Godfather van Reggae-Danceh…..
- Verdachten dodelijke beroving Faiselweg voor rechter: requi…..
- EZ ondersteunt ondernemingen middels SURGE-implementatie wo…..
- 6 partijen: een lust of een last?..
- Woningbrand aan de Sewnarainweg..
- Suriname laat miljoenen liggen door gebrek aan auteursrecht…..
- OM eist celstraffen voor gewelddadige straatberovingen op l…..
- Negen districten klaar, Paramaribo laat nog op zich wachten..
- De Boeroe-erfenis binnen het hart van 235 jaar Saramacca..
- Tasha’s World is terug met nieuwe single “Ready To Fall…..
- Week begint met regenachtige maandagochtend..
- Politiebericht over woningbrand Sewnarainweg..
- Straatprotest in Colombia na neerschieten presidentskandida…..
- Rosalina Francina Nijman- Landveld (104) Paramaribo 3-6-20…..
- Rosalina Francina Nijman-Landveld (104) Paramaribo 3-6-202…..