Volgens NDP-parlementariër Ann Sadi is de inhoud van de onlangs uitgelekte missives in één woord absurd of schandalig. Met name de overname van dienstvoertuigen voor een klein bedrag, vindt de parlementariër niet kunnen. Zij wil hier vragen over stellen, maar kan dat niet in DNA omdat het college niet in vergadering bijeen komt. Er was enige tijd geleden een spoedvergadering aangevraagd om brandende vraagstukken te behandelen, maar die vond geen voortgang.
Sadi wacht de definitieve vaststelling van de verkiezingen af door het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB) en op de installatie van de nieuwe samenstelling van de DNA, zodat deze kwesties formeel behandeld kunnen worden. Als het nieuw parlement is geïnstalleerd kunnen de problemen besproken worden.
De NDP’er zegt dat de regering niets doet in het belang van Suriname. Zij noemt het “Friends and Family”-beleid, ook de dienstreis van minister Nurmohammed van Openbare Werken (OW) naar China. Deze reis vond plaats terwijl de verkiezingsuitslag inmiddels officieel is vastgesteld door het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
- Sneeuwwitje en de vijf hofdwergen..
- Vijftiende editie Carifesta: ‘We moeten het unieke dat Suri…..
- NDP heeft geprofiteerd van Hindoestaanse kiezers..
- Aardig wat regen voorspeld op deze zaterdag..
- Vijfde editie van Oil & Gas Summit groter en biedt bred…..
- Studente miste rampvlucht van Air India door file op weg na…..
- Humbert Harold Wensly Pocornie (74) Amsterdam 8-6-2025..
- Israël en Iran wisselen raketaanvallen uit, angst voor esca…..
- Steven Reyme: “Uitgelekte missives een klap in het gezicht …..
- Sandrina Hunsel helpt Condor spanning terugbrengen in vrouw…..
- Heraccreditatieproces gestart voor FHR MPA-programma..
- Zorgen geuit over oliesector tijdens World Ocean Week 2025..
- PRO-ondervoorzitter Nibte kritisch over VHP: ‘Democratie is…..
- Suriname op drempel van historisch leiderschap door vrouw..
- 50% aandeel Kersten in Comport markeert nieuwe fase voor Su…..
- Koers blijft stijgen: Landbouwers in nood, consumenten voel…..
- Nieuwe generatie jonge leiders wordt klaargestoomd..
- Kassier verdacht van verduistering €110.000 en US$30.000; b…..
- Newmont publiceert Duurzaamheids- en Belastingenrapport 202…..
- David Pinas timmert Yelyco in thriller naar mannen volleyba…..
- Mijnwerker bij thuiskomst beroofd..