NPS’er Ruth Wijdenbosch heeft zich via een Facebookpost uitgesproken over opmerkingen dat president Chan Santokhi na de verkiezingen plotseling ‘lief’ zou zijn geworden. De aanleiding was een opmerking die stelde dat president Santokhi zich sinds de verkiezingen opvallend anders opstelt.
“Chan is plotseling ‘lief’ geworden,” luidde de opmerking. Wijdenbosch reageerde met: “Zo heb ik hem gekend. Het zijn slechts sterke benen die de weelde kunnen dragen.”
Ruth Wijdenbosch. Foto: Suriname suriname
Ze waarschuwt voor arrogantie in de politiek en benadrukt het belang van bescheidenheid. “Hoogmoed komt voor de val. Eenvoud siert de mens,” aldus Wijdenbosch. Ze haalt aan dat morele lessen over nederigheid terug te vinden zijn in religieuze teksten zoals de Bijbel, de Koran en de Veda’s. “Toch gaan zovelen in de fout… Ik zorg ervoor dat ik mijn eenvoud niet verlies, want die houding is de enige die echte deuren opent en openhoudt.”
Wijdenbosch noemt ook president-elect Jennifer Simons en vicepresident-elect Gregory Rusland. Ze spreekt haar vertrouwen uit dat beiden hun eenvoud zullen behouden. “Same goes for Jenny and Greg. Wat hun eenvoud aangaat. Ik weet zeker dat ze eenvoudig zullen blijven. Alleen dan zal jullie missie voor het volk vruchten afwerpen.”
- Militair beschuldigd van overtreden Wet Verdovende Middelen..
- 169 Bloeddonoren gedecoreerd voor ‘stille heldendaad’..
- BPBS-voorzitter: “Nieuwe regering geen garantie voor verand…..
- Regering versterkt zorg, onderwijs en veiligheid..
- Readytex Art Gallery presenteert ‘Waka Tjopu: Echoes of a m…..
- ICT Summit 2025 moet digitale vooruitgang in Suriname stimu…..
- Veel zon, maar ook onweersbuien in de middag..
- OM eist 7 jaar celstraf voor voorbereidingen drugstransport…..
- Trump krijgt ‘Big Beautiful Bill’ door het Huis, ondanks ve…..
- Finette Ursula Arrias (86) Amsterdam 29-6-2025..
- Carmen selita Sant (65) Paramaribo 1-7-2025..
- Diplomatieke spanning tussen VS en Colombia escaleert..
- Verdachte aangehouden voor diefstal aluminium stellages..
- Advocaat Serena Essed: Brunswijk is nog steeds vicepresiden…..
- 249ste onafhankelijkheidsdag VS in Suriname gevierd..
- Deken Fraenk vraagt autoriteiten om invulling Constitutione…..
- Politiek pad nu geplaveid; de economische weg ligt vol valk…..
- Leo Brunswijk: politieke partijen zagen ABOP als grootste b…..
- Santokhi, pe a moni de? (1)..
- Directeur MAS: “Voldoende animo om maritieme school draaien…..
- Militairen beschuldigd van diefstal na tekort aan provian…..