Rusland zou zich voorbereiden om binnen enkele dagen een eenzijdige ‘overwinning’ in de oorlog tegen Oekraïne te proclameren. De Oekraïense militaire inlichtingendienst (GUR) suggereert dat de Russische president Vladimir Poetin deze aankondiging zal gebruiken om zowel Oekraïne als de NAVO te confronteren met zijn vermeende succes.
De Russische autoriteiten zouden van plan zijn deze ‘overwinning’ op 24 februari 2025 bekend te maken, precies drie jaar na de start van de grootschalige invasie in Oekraïne. Het is echter onzeker of deze plannen daadwerkelijk zullen worden uitgevoerd, vooral gezien de diplomatieke druk van president Donald Trump, die zich inspant om het conflict te beëindigen.
Leiders uit Europa en Oekraïne maken zich zorgen dat een mogelijk vredesakkoord in het voordeel van Rusland zal zijn, en dat Poetin beloond wordt voor zijn agressie. De spanningen tussen Trump en de Oekraïense president Volodymyr Zelensky compliceren de situatie verder.
- Lygia Orgine Moi-Thuk-Shung – Pinas (84) Amsterdam 30…..
- Frank Herman Faverey (67) Amsterdam 30-1-2025..
- NPS formeel ingeschreven in het openbaar register..
- VVD roept vooral mannen op zich kandidaat te stellen..
- Oplevering hoofdbureau van Politie in 2026..
- Jarige Santokhi lanceert opnieuw boek met verworvenheden..
- Column: Toch lijk uit de kast gevallen…..
- Ruim 45 jaar na militaire staatsgreep: hoofdkwartier van po…..
- Uraiqit Ramsaran wast handen in onschuld over afstaan terre…..
- Vicepresident Brunswijk grootste afwezige bij introductie I…..
- Rusland: ‘NPS zal na 25 mei niet te negeren zijn’..
- Perceel zonder toestemming SoZaVo verstrekt aan Landvreugd..