Vicepresident Gregory Rusland heeft zich georiënteerd op de situatie aan de Van ’t Hogerhuystraat, naar aanleiding van de slechte staat van de weg en de vele klachten vanuit de samenleving. Rusland wil dat er binnen twee weken verbetering komt. “Het landsbelang gaat voor,” stelt de vicepresident.
Ter plaatse liet Rusland zich informeren door enkele functionarissen van het ministerie van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening. Aan journalisten verklaarde hij dat, terwijl er een gehaal en getrek gaande is rond het project tussen Baitali NV, Kuldipsingh en de IDB, de samenleving de dupe wordt. “De regering kan dit niet laten voortduren,” aldus de bewindsman. Na overleg met betrokken partijen is daarom besloten verlichting te brengen.
Rusland benadrukte dat hij bij voorkeur zelfs binnen een week verbetering ziet. “Ik ben graag op het veld om mij persoonlijk te oriënteren.” In samenspraak met minister Stephen Tsang heeft hij uitgebreide informatie ontvangen. “Nu rest niets anders dan te werken aan een – in dit geval – tijdelijke oplossing. Voor een van de hoofdwegen van Paramaribo is deze situatie onacceptabel. Het is een broko pranasi,” aldus de vicepresident.
Volgens een functionaris van het ministerie is al het benodigde materiaal beschikbaar. Indien het weer het toelaat, kunnen de werkzaamheden aanstaande maandag van start gaan. Er zal tevens een doorsteek worden gemaakt naar de afwateringsputten, zodat het water niet blijft staan.
- Rechter legt 8 jaar op voor doden van oom met houten balk..
- Stock Market Game traint duizenden Caribische jongeren in f…..
- Irma Cecilia Reding (81) Almere 1-8-2025..
- Carmen Vriesde (62) Paramaribo – Suriname 1-8-2025..
- Herdenking 135 jaar Javaanse Immigratie op het Onafhankelij…..
- DNA-lid Karta-Bink pleit voor rechtvaardige beloningsstruct…..
- Guillaume Helberg..
- Chef-staf Akiemboto: ‘Mijn focus is vanaf nu op de toekomst…..
- Geen bevel van minister Misiekaba voor verwijdering dakloze…..
- Ontheffing topfunctionarissen Financien vanwege nieuwe inzi…..
- Minister Huur start oriëntatie met Directie Duurzame Ontwik…..
- Diplomaten die terug worden geroepen zullen worden ingezet..
- ‘Moeder Suriname’ bekroond met Kristallen Film na 10.000 bi…..
- OAS wijst beschuldigingen van corruptie en machtmisbruik Ra…..
- President Geerlings-Simons bespreekt bilaterale samenwerkin…..
- Nuravni Sallons onderscheiden bij TOYP Suriname 2025..
- Nieuwe Staatsraad-leden beëdigd..
- Sergio Gentle: “Pg Paragsingh gaf onbevoegd bevel tot mijn …..
- OAS noemt beschuldigingen tegen Ramdin ongegrond en misleid…..
- SSB lanceert digitale Import-Export Gids voor ondernemers..
- Guyana heeft laagste recidivecijfers ten opzichte van Surin…..