Vicepresident Gregory Rusland verklaarde onlangs tijdens de eerste regeringsperconferentie, dat de huisvesting van verschillende ministeries een urgent probleem vormt. Zo dreigt volgens Rusland, het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT), uit zijn huidige onderkomen te worden gezet. Volgens de vicepresident zitten meerdere ministeries momenteel klem, doordat zij geen eigen gebouw hebben of met uitzetting worden bedreigd. ‘’Ook het ministerie van Ruimtelijke Ordening beschikt op dit moment niet over een eigen gebouw. En zo zijn er meerdere ministeries die problemen hebben met hun huisvesting‘’, aldus de vicepresident.
De regering is volgens Rusland, bezig deze situatie in kaart te brengen. Het doel is om voorstellen en modellen te ontwikkelen, waarmee oplossingen kunnen worden gevonden. Rusland benadrukte dat het gaat om noodmaatregelen voor de korte termijn en om een duurzaam beleid voor de langere termijn. ‘’Natuurlijk moet er een langetermijnbeleid op losgelaten worden om precies te weten, hoe we met overheidsfaciliteiten zullen omgaan, maar ik denk dat op een ander tijdstip terug daarop kan worden gekomen‘’, zei Rusland.
‘’Voor nu kijken we hoe de mensen goed kunnen worden opgevangen. Tegelijkertijd moeten we beleid ontwikkelen over hoe de overheid op de langere termijn met haar faciliteiten zal omgaan‘’, aldus de vicepresident. Volgens Rusland zal de kwestie opnieuw besproken worden zodra er concrete voorstellen op tafel liggen.
– door Orsilia Dinge –
The post Rusland: ‘Meerdere ministeries hebben geen eigen pand’ ..
- Ordelijk verloop bij opening van stembureaus in Guyana; uit…..
- Suriname heeft nog steeds geen breed gedragen plan voor 202…..
- ‘Meer beloofd dan gerealiseerd voor mensen met een beperkin…..
- KFC opent eerste vestiging in Commewijne..
- Hof laat ex-minister Dodson vrij na beroep advocaat..
- Buitenlandse reizen vorige regering onder de loep door mini…..
- SURGE geeft impuls aan Surinaamse economie..
- Internationale partnerschappen versterken gezondheidszorg..
- Gewapend incident aan grens Guyana–Venezuela tijdens transp…..
- Bondscoach Stanley Menzo: ‘Resultaat boeken is voor mij een…..
- Ex-minister Dodson blijft langer vast.
- President Simons eist integriteit van nieuwe districtscommi….
- Drie verdachten mishandelen en gijzelen man die goud van ze….
- Ontvreemding en verkoop van melkpoeder bij Melkcentrale Par…..
- Beeldend kunstenares Brunings uitgenodigd voor solo-exposit…..
- Advocaat Essed doet voorstellen over ‘Hoge Raad’ rechtsinst…..
- Simons tegen de nieuwe dc’s: “Wie bewust het land benadeelt…..
- ‘Bigi Boy’ schrijft geschiedenis met DBX-titel: “Un’ tek’ a…..
- Districtscommissaris Nageswar van Kabalebo zwaait na 5 maan….
- BNETS informeert EZ-minister over kredietregistratiebureau.
- Minister Baasaron bezoekt SURGE-programma.