Campagnevoering kost geld. ‘Dat hebben we niet, dus het verdelen van fietsen kunnen we ook niet’. Dat stelt Gregory Rusland, voorzitter en lijsttrekker van de Nationale Partij Suriname (NPS). Hij vindt het daarnaast verregaand om dat te doen, alleen maar om stemmen te winnen. Hiermee reageerde hij in het programma Suriname Kiest op ., op de fietstocht van VHP-voorzitter Chan Santokhi. Daarbij zijn zeker 2.000 fietsen verdeeld.
Door Glenn Truideman en Rudi Esajas | Interview onderaan het artikel
Rusland gelooft dat zijn partij een grote winnaar zal zijn bij de komende verkiezingen. “Als we de mensen mogen geloven en de trend van de laatste tijd volgen, is de NPS een hardst groeiende partij’. Hij merkt tijdens de campagnevoering ook op dat het veld veranderd is. In vergelijking tot 2020 moesten mensen gebedeld worden om een pet van de NPS te dragen. De vraag naar campagnemateriaal is nu echter enorm gestegen.
De NPS legt vooralsnog het accent niet op de potentiële samenwerkingspartners. Gesprekken beginnen pas op 26 mei wanneer de verkiezingsresultaten binnen zijn. De ambitie is wel als de grootste partij uit de bus te komen en Rusland verwacht een groei van 100% voor de NPS. Hij is wel realistisch dat geen enkele partij 26 zetels zal halen en dat er uiteindelijk samengewerkt zal moeten worden. Als voorzitter van de partij heeft hij natuurlijk zijn voorkeur voor samenwerkingen, maar dit houdt hij nu even voor zichzelf.
Rusland zegt dat hij ondertussen gewend geraakt is aan de vele aanvallen op zijn persoon alsook de partij. De kwestie rondom zijn huis in Miami doet weer de ronde vlak voor de verkiezingen. Deze aanvallen zijn te verwachten. Dat houdt hij de kandidaten ook voor. De mensen die in hem vertrouwen, is hij wel een uitleg verschuldigd. Voor de rest heeft hij niets te verbergen.
- Screening kandidaten..
- NMA voert kosten in voor MEA-aanvragen per 15 mei..
- Dorpsbestuur Pokigron legt dringende problemen voor aan pre…..
- Militairen ingezet bij vouwen stembiljetten..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 8 mei 2013..
- Capaciteit Campus Village verruimd met oplevering fase 2..
- Geluidsfragment toegeschreven aan Simons blijkt nep..
- President Santokhi: “Word boos op de mensen die u in deze s…..
- Onderzoek naar ernstige milieuverontreiniging gaat door – v…..
- Staatsolie boort twee belangrijke exploratieputten in Blok …..
- Voetganger overlijdt na aanrijding op Martin Luther Kingweg..
- AWJ verschaft duidelijkheid over ontslagproces..
- Kiezers in Paramaribo en Wanica goud waard in 2025..
- Condoleanceregister voor oud-president Jules Wijdenbosch..
- Regels voor stemmen bij volmacht..
- TrackDrip stopt: lokaal streaminginitiatief bezwijkt onder …..
- GOED GEREGEERD, SLECHT UITGELEGD FABEL..
- Bewolkt in de ochtend met onweer in de middag..
- Santokhi ergert zich aan tweestrijdige standpunten bij invo…..
- Dominee Paul Doth voorgoed uit Suriname..
- Man dringt Poolse universiteit binnen met bijl..