De aankomende verkiezingen zullen de belangrijkste zijn die Suriname in de 50 jaren sinds de onafhankelijkheid gekend heeft. Dat zei Gregory Rusland, voorzitter van de Nationale Partij Suriname (NPS) tijdens een Ondro Oso vergadering te Domburg zaterdagavond. Hij refereerde naar de mogelijkheden voor het land met de opkomende olie- en gasontwikkelingen.
Rusland waarschuwde voor regeringen waar, indien ze regeermacht krijgen, enkelen rijk zullen zijn en het volk zal pinaren. ‘Als de verkeerde mensen komen die niet weten om te gaan met de rijkdommen van het land, zijn we niet geholpen’, stelt Rusland. Hij zegt dat de NPS de beste garanties geeft dat de burgers zullen meeprofiteren van de inkomsten uit die sector.
Hij blikt terug naar perioden waar de NPS het voor het zeggen had. Voorheen kon men nog een voertuig of een woning kopen. De tijd van de NPS was één van de beste. Na de NDP en de VHP/ABOP moet de NPS weer de kans krijgen. Er is geen tijd om te experimenteren; er zijn mensen en partijen met ervaring nodig, aldus de partijvoorzitter.
- Multidisciplinaire werkgroepen presenteren aanbevelingen in…..
- Somohardjo: “Volk apprecieert asfalteren wegen vlak voor ve…..
- Vier jaar Yankee-circus..
- President wil 100.000 boekjes over verworvenheden regering..
- Surinaamse oogzorg verstekt met I-Care polikliniek..
- NAVO-baas Rutte steunt visie van Trump over strategisch bel…..
- Ruim 600 bewoners van Boven-Suriname hebben nu continu toeg…..
- Welk ‘verhaal’ klopt..
- NPS mag meedoen aan de verkiezingen..
- Mannen: “We beschouwen elk team als een serieuze tegenstand…..
- Regering introduceert millets in Suriname..
- China heft tarieven op Amerikaanse goederen na Trumps zet..
- Assembleelid Wang: “Invoeren kassysteem niet op het juiste …..
- Vertellers delen eigen liefdeservaringen tijdens Lobi Tori …..
- Stichting Lobi: Extra aandacht voor kankerpreventie..
- Startsein bouw nieuwe Hoofdbureau van Politie..
- Vandaag Wereld Kankerdag: doodsoorzaak nummer 2 in Suriname..
- EZ lanceert eerste financieringsovereenkomst vanuit KMO-fon…..
- “Amazonegebied verdient daden, geen loze beloften”..
- Paho: Regio moet toegankelijkheid tot essentiële kankermedi…..
- Praktijkcentrum Apoera opent in april na lange vertraging..