De aankomende verkiezingen zullen de belangrijkste zijn die Suriname in de 50 jaren sinds de onafhankelijkheid gekend heeft. Dat zei Gregory Rusland, voorzitter van de Nationale Partij Suriname (NPS) tijdens een Ondro Oso vergadering te Domburg zaterdagavond. Hij refereerde naar de mogelijkheden voor het land met de opkomende olie- en gasontwikkelingen.
Rusland waarschuwde voor regeringen waar, indien ze regeermacht krijgen, enkelen rijk zullen zijn en het volk zal pinaren. ‘Als de verkeerde mensen komen die niet weten om te gaan met de rijkdommen van het land, zijn we niet geholpen’, stelt Rusland. Hij zegt dat de NPS de beste garanties geeft dat de burgers zullen meeprofiteren van de inkomsten uit die sector.
Hij blikt terug naar perioden waar de NPS het voor het zeggen had. Voorheen kon men nog een voertuig of een woning kopen. De tijd van de NPS was één van de beste. Na de NDP en de VHP/ABOP moet de NPS weer de kans krijgen. Er is geen tijd om te experimenteren; er zijn mensen en partijen met ervaring nodig, aldus de partijvoorzitter.
- Amnesty: Kinderen in Haïti slachtoffer van gruwelijk bendeg…..
- Werknemers STVS op de stoep bij de vicepresident..
- Lijsttrekker A20/DOE Andrew Baasaron: ‘Ik ben in de politie…..
- Personeel Meteorologische dienst ontevreden..
- Energievoorziening bevindt zich op een kritiek punt..
- EBS ontkent verhoging stroomtarieven:..
- President Santokhi en IMF bespreken laatste beoordeling..
- President ontvangt vertegenwoordigers Totikamp, Nieuw-Koffi…..
- Tuin- en landbouwcursus gestart in Commewijne..
- Ruim 97.000 mensen hebben persoongegevens op kiezerslijsten…..
- Stanley Dijksteel: ‘Verkiezingsuitslag zal geen invloed heb…..
- Inbreker aangehouden en inverzekering gesteld..
- Zwaarbewapende criminelen plegen beroving in het Nassaugebi…..
- USD 20 miljoen uit Saudi Fund for Development voor verbeter…..
- Kappalani voorlopig in vrijheid gesteld..
- Kruimels versus de koek: de illusie van vooruitgang..
- Advocaat in Florida riskeert straf voor bruiloftsvaartijd d…..
- Lichting 2020 bevorderd tot Penitentiaire Ambtenaar 3e–klas…..
- Kappalani in voorlopige vrijheid gesteld..
- De circuspresident..
- Bondsvoorzitter VRM: defensieminister en bevelhebber houden…..