De aankomende verkiezingen zullen de belangrijkste zijn die Suriname in de 50 jaren sinds de onafhankelijkheid gekend heeft. Dat zei Gregory Rusland, voorzitter van de Nationale Partij Suriname (NPS) tijdens een Ondro Oso vergadering te Domburg zaterdagavond. Hij refereerde naar de mogelijkheden voor het land met de opkomende olie- en gasontwikkelingen.
Rusland waarschuwde voor regeringen waar, indien ze regeermacht krijgen, enkelen rijk zullen zijn en het volk zal pinaren. ‘Als de verkeerde mensen komen die niet weten om te gaan met de rijkdommen van het land, zijn we niet geholpen’, stelt Rusland. Hij zegt dat de NPS de beste garanties geeft dat de burgers zullen meeprofiteren van de inkomsten uit die sector.
Hij blikt terug naar perioden waar de NPS het voor het zeggen had. Voorheen kon men nog een voertuig of een woning kopen. De tijd van de NPS was één van de beste. Na de NDP en de VHP/ABOP moet de NPS weer de kans krijgen. Er is geen tijd om te experimenteren; er zijn mensen en partijen met ervaring nodig, aldus de partijvoorzitter.
- Kamlesh Ganesh nieuwe directeur VSB..
- Frank Cameron Centrum viert 40-jarig jubileum te midden van…..
- Reactie op ‘Bestuursleden SBB dringen aan op ontslag …..
- KPS: Afsluiting kruisingsvlak Van ‘t Hogerhuysstraat en Ind…..
- Kamlesh Ganesh nieuwe directeur van de VSB..
- ECD: Vervallen noodles vernietigd; haperende kassasystemen …..
- Kantonrechter veroordeelt 69-jarige oma voor drugs en overt…..
- Minister Mathoera wil sterker en effectiever defensiesystee…..
- Overwegend bewolkt met af en toe buien..
- Inbreker in verzekering gesteld..
- 25-jarige opgepakt na zware mishandeling..
- Cuba vraagt niet-essentiële werknemers om thuis te blijve…..
- Haai bijt beide handen van toeriste eraf..
- Georgetina Emelina Muntslag (88) Amsterdam 14-2-2025..
- Lesly Glenn Stuger (69) Amsterdan 6-2-2025..
- A20, DOE en PRO: Volk moet afrekenen met oude politiek..
- Succesvolle afronding IMF-programma in zicht..
- Meteodienst: Af en toe droge en zonnige momenten..
- Bromfietser laat leven bij aanrijding Martin Luther Kingweg..
- Wake-up call: kwestie Chinalco is een nationale zaak..
- Bullion-initiatief moet financiële inclusie helpen stimuler…..