Gregory Rusland, voorzitter van de Nationale Partij Suriname (NPS), benadrukte afgelopen zondag in het radioprogramma ‘Welingelichte Kringen’, dat de NPS waakzaam is en geen misstappen zal tolereren van haar leden, in aanloop naar de verkiezingen. “Als mocht blijken dat de persoon een scheve schaats gereden heeft, dan zullen we zonder aanziens des persoons maatregelen treffen”, aldus Rusland.
Poetini Milando Atompai, DNA-kandidaat van de NPS, werd onlangs slachtoffer van een brute straatroof. De overvallers zouden volgens Atompai, gericht zijn geweest op een ander, maar beroofden hem uiteindelijk van een grote som vreemde valuta en een mobiele telefoon. Het voorval leidde tot vragen en speculaties binnen de samenleving.
Rusland zei hierover: “Ik heb die avond meteen van het incident gehoord. De volgende dag heb ik contact opgenomen met de persoon in kwestie. Ik heb duidelijk gemaakt: ‘Dit kunnen wij als NPS en ik zeker als voorzitter, niet zonder meer accepteren.’”
Rusland drong er bij Atompai op aan, snel met een verklaring te komen. “Ik heb gezegd: ‘Als alles klopt zoals je zegt, dan moet je het ook aan iedereen kunnen vertellen”’, aldus Rusland.
Tot slot benadrukte Rusland dat de NPS niet mee zal gaan in het veroordelen van mensen op basis van geruchten. “Wat we niet gaan doen, is mensen in een hoek plaatsen en veroordelen zonder bewijzen. Als blijkt dat er wél issues zijn, dan zullen we niet schromen op te treden.”
The post Rusland: ‘Als blijkt dat er issues zijn, zal er opgetreden worden’ ..
- VLS biedt petitie aan: ‘Rechtsstaat ernstig ondermijn…..
- Opruimen brandlocatie Henck Arron-/Jessurunstraat met ‘groo…..
- Vijf jaar later (1)..
- Sporters geëerd tijdens bijzondere decoratieplechtigheid op…..
- Ramsukul: coalitiepartners stelden ondanks regeerakkoord ei…..
- Centraal Resocialisatiecentrum geopend: Nieuwe kansen voor …..
- Reactie op: O jee er lopen mennonieten in de straat…..
- Ruimtelijke ordening..
- Jongeren en vrouwen versterkt met nieuwe ondernemersvaardig…..
- CBvS treft maatregelen: Pensioenfonds Alcoa schendt instruc…..
- ‘Tingi’ opgepakt na gewapende beroving te Corantijnpold…..
- INGEZONDEN – GCP-keurmerk herstelt vertrouwen en belo…..
- President Santokhi voert overleg met rijschoolhouders over …..
- Problemen land te herleiden tot achterhaald beleid, zegt ND…..
- Kamla Persad-Bissessar opnieuw premier Trinidad en Tobago..
- VHP-kandidaat Mathoera beloofd achtergestelde buurten beter…..
- Bewoners Zorg en Hoop maken buurt op eigen iniatief schoon..
- President Santokhi ontvangt presentatie over zonne-energiep…..
- Vrouw omgekomen bij aanrijding Nieuw Weergevondenweg..
- Suriname bereikt mijlpaal: e-paspoort is een feit..
- VERDEELDHEID NDP..