Minister Ines Pané van Sociale Zaken en Huisvesting (Sozavo) gaf na de regeringsraadvergadering aan dat duizenden personen uit het systeem van de koopkrachtversterking (KKV) zijn verwijderd als onderdeel van een opschoning die begon in maart 2024 en nog steeds voortduurt. In totaal werden 126.952 KKV-aanvragen ingediend, waarvan 71.915 aanvragen zijn afgewezen.
Minister Pané gaf een gedetailleerd overzicht van de redenen waarom personen uit het systeem zijn verwijderd:– 23.189 personen kwamen al voor in het AOV-bestand.– 5236 personen stonden in het Cebuma-bestand (ambtenaren).– 15.291 gevallen betroffen dubbele aanvragen.– 7842 personen kwamen al in aanmerking voor een van de andere financiële bijstanden.– 8 personen hebben via de helpdesk verzocht om uit het systeem verwijderd te worden.– 2168 personen hadden een inkomen boven de armoedegrens.– 2145 personen waren nog geen 21 jaar oud en konden daarom geen KKV aanvragen.– 2203 gevallen betroffen onterecht gebruik van een ID.– 5247 gevallen waren situaties waarbij de partner van de aanvrager al KKV ontving.– 7446 personen die KKV ontvingen via het Pensioenfonds, zijn uit het systeem gehaald.– 346 aanvragen konden niet worden geverifieerd omdat de bankgegevens niet konden worden gecontroleerd.
Daarnaast gaf de minister aan dat de uitbetaling van KKV in het binnenland nog niet heeft plaatsgevonden, aangezien de benodigde middelen nog niet zijn ontvangen van het ministerie van Financiën en Planning.
- Edwin Franciscus De Noten (86) Diemen/Amsterdam 16-2-2025..
- 16 politieke partijen hebben afspraak met CHS..
- Wegomlegging Nieuwe Haven..
- Column: Overloop polonaise in volle gang..
- President neemt deel aan 48ste Caricom Staatshoofden Vergad…..
- Hernhutterstraat overbelast: verkeer- en gezondheidsrisico’…..
- Bhikharie geschokt door aanwezigheid King bij ABOP-manifest…..
- Minister Mathoera: ‘Mijn doel is Suriname te dienen’..
- Amafo terug naar ABOP, sluit zich aan bij strijd tegen armo…..
- VLS stopt onderhandelingen met OPSTU..
- Tropenbos Suriname focust dit jaar verder op versterking va…..
- Justitiële delegatie Curaçao volgt inkijkstage bij Juspol..
- VK biedt Oekraïne vredestroepen aan, Europese vastberadenhe…..
- Jongen loopt hoofdwond op na speelse ruzie met broer..
- Drie verdachte van diefstal gascilinders aangehouden..
- Bromfietser die in verboden rijrichting rijdt gewond na aan…..
- Rechtszaak cocaïnesmokkel in SLM-Toestel voortgezet..
- Zestiger omgekomen bij brand..
- Onzekerheid over import Braziliaans vee..
- TotalEnergies start nieuwe exploratieboring bij Blok 64 in …..
- Surinaamse U-17 voetbalselectie ontbreekt op CONCACAF-toern…..