Minister Ines Pané van Sociale Zaken en Huisvesting (Sozavo) gaf na de regeringsraadvergadering aan dat duizenden personen uit het systeem van de koopkrachtversterking (KKV) zijn verwijderd als onderdeel van een opschoning die begon in maart 2024 en nog steeds voortduurt. In totaal werden 126.952 KKV-aanvragen ingediend, waarvan 71.915 aanvragen zijn afgewezen.
Minister Pané gaf een gedetailleerd overzicht van de redenen waarom personen uit het systeem zijn verwijderd:– 23.189 personen kwamen al voor in het AOV-bestand.– 5236 personen stonden in het Cebuma-bestand (ambtenaren).– 15.291 gevallen betroffen dubbele aanvragen.– 7842 personen kwamen al in aanmerking voor een van de andere financiële bijstanden.– 8 personen hebben via de helpdesk verzocht om uit het systeem verwijderd te worden.– 2168 personen hadden een inkomen boven de armoedegrens.– 2145 personen waren nog geen 21 jaar oud en konden daarom geen KKV aanvragen.– 2203 gevallen betroffen onterecht gebruik van een ID.– 5247 gevallen waren situaties waarbij de partner van de aanvrager al KKV ontving.– 7446 personen die KKV ontvingen via het Pensioenfonds, zijn uit het systeem gehaald.– 346 aanvragen konden niet worden geverifieerd omdat de bankgegevens niet konden worden gecontroleerd.
Daarnaast gaf de minister aan dat de uitbetaling van KKV in het binnenland nog niet heeft plaatsgevonden, aangezien de benodigde middelen nog niet zijn ontvangen van het ministerie van Financiën en Planning.
- D Mattos George Raymon..
- In 2025 worden vijf exploratieputten geboord in Surinaams z…..
- Caricom..
- Jeane Helene Leliënhof..
- OW-minister Nurmohamed: ‘Het was een wens van de NDP dat cr…..
- NDP klaagt Guyana aan bij Caricom: “Onrechtmatige handeling…..
- Brandstofprobleem KPS opgelost..
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale..
- Kasmiatoen – Tonia – Brandon-Nitiredjo..
- Presidentiële werkgroep ‘Platform Grondzaken’ ontvangt weke…..
- Bamboe potentieel: nieuwe kracht achter duurzame bouw..
- Grenada’s Mitchell: Bied excuses aan en betaal herste…..
- Registratie politieke organisaties: APP stukken kwijt door …..
- Politie eindelijk ingetrokken in nieuw gebouw Moengo..
- Tralalaa-economics van Chan en Bouta. Bent u de afgelopen 5…..
- Kapotte waterleidingbuis zorgt voor lage waterdruk Leiding …..
- Jagesar: Suriname verwacht in 2026 tweede FID..
- Financiën politieke partijen..
- President Santokhi presenteert Surinames vorderingen op Car…..
- MOU versterkt ontwikkeling EAG-luchthaven..
- Regering keurt ontwerpwet Wijziging Anti-corruptiewet 2017 …..