In het teken van Wereldfietsendag op 3 juni, heeft KFC voor de derde keer in samenwerking met de Surinaamse Wielren Unie (SWU), de Kids Race georganiseerd. Als partners werken beide organisaties eraan om meer mensen op de fiets te krijgen.
De sfeer zat er afgelopen zondag 1 juni goed in bij de eerste editie van de KFC Kids Race voor 2025 op het achterterrein van de International Mall of Suriname. Meer dan 100 enthousiaste kinderen verzamelden zich met hun ouders, hun helm op het hoofd en klaar om op hun fiets te stappen en mee te doen aan een sportief en gezellig race-evenement dat speciaal voor de jongste fietsfanaten georganiseerd was. Tijdens de KFC Kids Race stond veiligheid centraal, maar dat weerhield de kids er niet van om vol energie de strijd aan te gaan op het parcour.
Naast spannende races genoten de deelnemers en hun familie van een fijne sfeer met muziek, leuke prijzen, ijsjes en fruit. Elke deelnemer kreeg een KFC T-shirt, medaille en een voucher voor een heerlijke maaltijd.
De samenwerking met de SWU zorgde voor een professioneel en veilig verloop van het evenement. Ouders en toeschouwers prezen de organisatie voor het creëren van een sportieve omgeving waar plezier, gezondheid en samenhorigheid centraal stonden.
Gratis toegang, een mooie locatie en een sportieve community maakten van deze eerste editie voor dit jaar, een waar succes. De KFC Kids Race is hiermee niet alleen een leuk event geweest, maar ook een opstap naar meer beweging en sportplezier onder jongeren. Kijk uit naar het volgende fietsevenement van KFC en de SWU. KFC Naf’ Unu!
The post Ruim 120 kinderen aanwezig bij KFC Kids Race ..
- Hardeo Ramadhin: Vermeende rivaliteit tussen Adhin en Simon…..
- Banken roepen op tot acceptatie van licht beschadigde dolla…..
- NDP domineert verkiezingen in Brokopondo..
- Kolonel b.d. Ronald Dongor overleden: Zijn nalatenschap is …..
- Meervoudige doelen bij spelletjes voor kinderen met beperki…..
- Minister Dasai: “We moeten beseffen dat het milieu een verl…..
- Ramdin aan het roer van OAS: ‘Samen bouwen aan een toekomst…..
- C-47 ernstig tegen samenvoeging Arbeid en Volksgezondheid..
- NPS roept op tot harmonie: Onze culturele rijkdom is onze k…..
- NPS: Ons arsenaal aan culturen koesteren..
- Zoon vicepresident blijft aangehouden voor poging tot doods…..
- Criminelen slaan toe in woning en vluchten via bosschage..
- Opheffen ministerie van Arbeid is een valse start..
- Nabestaanden terneergeslagen door bootongeluk Marowijne..
- Rotaryclub of Paramaribo Quota viert jaardag met donatie va…..
- Worstverkoper overleeft gewapende beroving voor supermarkt..
- Roel Frederik Lim A Po..
- Ramon Ramsoek..
- US$ 10,5 miljard offshore-project luidt tijdperk van diepze…..
- Stienstra: ‘CASAS functioneert al jaren niet als onafhankel…..
- Twee gewelddadige overvallen kort na elkaar op klaarlichte …..